امروز شنبه  14 تير 1399
تعداد بازدید : 363 - تاریخ خبر : 1398/11/16 - 13:06
بحث داغ انتخابات در «میان مردم»

 دوربین برنامه «میان مردم» همان گونه که از نام این برنامه هم پیداست برای پیداکردن جواب های یک انتخاب بین مردم استان های کشور می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، «میان مردم» عنوان برنامه جدید گروه سیاسی شبکه یک سیماست، که به بهانه نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی روانه آنتن شبکه یک سیما شده است. در هر قسمت از این برنامه برنامه به سراغ چهره های شاخص و سرشناس شهرها و استان های مختلف کشور می رود و با آنها درباره اهمیت انتخاب درست در زندگی و مشارکت در تعیین سرنوشت صحبت می کند.

نظر به اهمیت و جایگاه حساس و سرنوشت ساز مجلس و اهمیت شرکت در انتخابات در نظام مردم سالاری دینی، شبکه های معاونت سیما ویژه برنامه هایی را در همین راستا تهیه و تولید کرده اند تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، دانسته های مناسبی را برای تشخیص انتخاب افراد شایسته و اصلح ارائه کنند.

در ادامه با مجتبی شفیعی تهیه کننده برنامه «میان مردم» که از شبکه یک سیما در حال پخش است گفتگو کرده ایم.

مجتبی شفیعی تهیه کننده «در میان مردم» در خصوص این برنامه گفت: برنامه «میان مردم» به استان های مختلف سفر می کند و در هر استان با افراد مطرح و شناخته شده در حوزه های مختلف علمی، ورزشی، اجتماعی گفت و گو می کند.

وی افزود: این برنامه اصولا به بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشارکت و انتخاب صحیح و شایسته مردم می پردازد.

نخستین قسمت این برنامه مهمان استان گلستان بود و با توجه به تنوع قومیت ها در این استان دوربین ما میان مردم ترکمن رفت و روایت گر برنامه هم آقای کلته یکی از فیلم سازان مطرح ترکمن بود. برنامه های دیگر ما هم به همین گونه است و سعی کرده ایم راویان این برنامه از چهره های شناخته شده همان استان باشند.

تهیه کننده «میان مردم» ویژگی این برنامه را در میان مردم بودن آن دانست و تصریح کرد: در این برنامه دوربین ما در میان مردم است همان گونه که نام این برنامه هم در «میان مردم» است، نکته دیگر هم این بوده که ما سعی کرده ایم از شخصیت های شناخته شده در حوزه های مختلف در این برنامه استفاده و درباره مشارکت مردم در انتخابات و مشارکت در تعیین سرنوشت و انتخاب درست  گفت و گو کنیم.

 مورد دیگری که این برنامه را جذاب تر کرده استفاده از جاذبه های بصری مانند نمایش طبیعت، موسیقی، جاذبه های گردشگری و ظرفیت های اقتصادی آن استان است.

«میان مردم» کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که در 13 قسمت 15 دقیقه ای تهیه شده که شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:20 دقیقه پخش می شود و تکرار آن ساعت 9:30 دقیقه روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/*

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

در تعطیلات پایان هفته با فیلم های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید.

مدیر شبکه پنج سیما گفت: واقعیت این است که اکنون کشور ما با کاهش نرخ رشد جمعیت همراه است، از این رو فرهنگ سازی و اصلاح سبک زندگی یکی از اهداف رسانه است که ما در شبکه پنج سیما در حوزه تولیدات نمایشی آن را دنبال می کنیم.

رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه ای خطاب به رییس رسانه ملی از مدیران شبکه دو سیما به منظور پخش برنامه «مکث» قدرانی کرد.

مراسم قدردانی و تشکر از عوامل سریال «پدر پسری» با حضور مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، مهدی کریمی قائم مقام شبکه پنج، مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج، رضا جودی تهیه کننده، محمدرضا حاجی غلامی کارگردان و بازیگران و عوامل تولید این مجموعه تلویزیونی در سالن جلسات شبکه پنج سیما برگزار شد.

در شب و روز میلاد حضرت امام رضا (ع) با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

در پی درگذشت مرحوم سیروس گرجستانی، دو فیلم «ماه از روی سکو» و «بله برون» و همچنین مستند «پرتره رخ» در گرامی داشت یاد ایشان از شبکه های دو، نمایش و مستند پخش می شود.

برنامه «دست خط» جمعه 6تیرماه میزبان دکتر ذیبح الله خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می شود. 

این شب ها سیروس گرجستانی در نقش پدر یک خانواده در سریال «شاهرگ»نقش آفرینی می کند و تا پایان این سریال با مخاطبان همراه است.

کارگروه تخصصی رسانه بامحوریت شبکه آموزش سیما در شورای عالی مهارت تشکیل شد.

گفتگوی زنده سیاسی شبکه چهار سیما پنجشنبه 5 تیرماه به موضوع «زوال نظم لیبرال » اختصاص یافته است.

همزمان با آغاز دهه کرامت، شبکه یک سیما ویژه برنامه‌ «تشرف» را روی آنتن می برد.

برنامه تلویزیونی «طبیب» این هفته نیز میزبان پزشکان و متخصصانی است که هریک علائم، هشدارها و راههای پیشگیری و درمان یک بیماری خاص را بررسی می‌کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از اهتمام رسانه ملی به ویژه شبکه یک سیما به دلیل همکاری شایسته در معرفی و شناساندن رویداد ملی «فهما، فرهنگ و هنر مساجد ایران» قدردانی کرد.

نویسنده سریال «شهید زین الدین» گفت: می خواهیم در این سریال «شهید زین الدین» را به نسل جدید معرفی کنیم و نسل جدید باید از شهیدان درس بگیرد.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما سریال های یک سال این شبکه را تشریح کرد.

 

نظرسنجی مرکز تحقیقات در نیمه دوم خرداد نشان می‌دهد ۸۶٫۳ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه «سرباز» شبکه «سه» توانسته بیش از ۲۰ درصد مخاطب به خود جذب کند.

رییس مرکز پویانمایی صبا در بازدید از روند تولید انیمیشن در موسسه حور، چشم انداز تولید آثار پویانمایی را مثبت و امیدبخش ارزیابی کرد.

مقداد مومن نژاد، تهیه کننده «شوتبال» گفت: سری قبل ۵۸ قسمت بود، اما سری جدید در دو فصل ساخته می‌شود و طرح برنامه کاملا تغییر کرده است.

در اولین هفته تابستان با فیلم های سینمایی شبکه های چهار، پنج، امید و کودک سیما همراه باشید.

شبکه امید با سابقه تولید بیش از 180 هزار دقیقه برنامه برای نوجوانان، تدارک ویژه ای برای کنداکتور تابستانی خود کرده است.

شبکه های تخصصی سیما برنامه های مختلف خود را برای فصل تابستان را معرفی کردند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما به دلیل اقدامات ویژه در حوزه برنامه‌سازی و توجه این شبکه به امر اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه بهداشت ودرمان در ایام  همه‌گیری ویروس کرونا تجلیل کرد.

شبکه های سیما برنامه های مختلف خود را برای فصل تابستان معرفی کردند.

سریال های جدید «دخترم نرگس»، «شاهرگ» و «آخر خط» و مجموعه نمایشی تامینی «ساخت ایران 1» و «افسانه هزار پایان» در شب های تابستان از شبکه های یک، دو، سه، پنج و نسیم روی آنتن می رود.

محمد احسانی، مدیر شبکه نمایش، نسیم و تماشا در محل ضبط برنامه های تابستانی شبکه نسیم حاضر شده و از نزدیک در جریان تولید و آماده سازی این برنامه ها قرار گرفت.

 

تصویربرداری سریال «پای بست» به کارگردانی احمد کاوری در شرایطی آغاز شده است که این سریال پاییز امسال از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در پنجمین  سفر خود بعد از شهر های  تبریز ، کرمان ، ایلام ، خراسان رضوی به استان مرکزی رفته است.    

مجله ی پزشکی «پایان ناباروری» با اجرای مینا هاشمی، به صورت هفتگی شنبه ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

چهارمین قسمت مجموعه مستند «دیده شو» درباره فعالیت های شرکت دانش بنیان ایران دلکو، شنبه 14 تیر از شبکه افق پخش می شود.

مستند «چشم توپخانه» با موضوع زندگی شهید جلیل خادمی، شنبه 14 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

نخستین قسمت سری دوم مجموعه «فیروزه» با موضوع فعالیت های ادبی گلعلی بابایی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس شنبه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «گذرنامه» با موضوع جنگ حقوقی و فرصتی برای دفاع از منافع ملی و مستضعفین جهان، شنبه 14 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

سردار شیرزاد، رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در برنامه «در انتهای الوند» گفت: به دنبال صدور اعلان قرمز اینترپل برای دستگیری عاملان ترور سردار سیلمانی هستیم.

مراسم تشییع پیکر «سیروس گرجستانی» بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، امروز چهاردهم تیر با حضور مسئولان و جمعی از دوستداران این هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار شد.

«ضربان» از کاربرد پیوند درافزایش بقای انسان می گوید.

برنامه «نگاه یک» این هفته میزبان علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

سومین قسمت از فصل جدید برنامه «نقد سینما» شب گذشته جمعه 13 تیرماه با حضور سام کلانتری کارگردان مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» ، آرش خوشخو منتقد سینما بر روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

همزمان با روز ملی محیط بان چالش های پیش روی این قشر زحمت کش در «مثبت سلامت» بررسی می شود.

مسابقه " پرسپولیس تهران - شاهین شهرداری بوشهر"، شنبه 14 تیر از ساعت 21 به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما می شود .

همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی مستندFDD امروز از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد