امروز جمعه  15 فروردين 1399
تعداد بازدید : 421 - تاریخ خبر : 1398/11/29 - 12:52
نمایش حضور پر شور مردم در انتخابات در قاب تلویزیون

دوربین های شبکه های سیما با استقرار در 17 حوزه رای گیری در تهران و همچنین مراکز استان ها، حضور گسترده مردم در این حماسه جاودانه را منعکس می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ شبکه های سیما به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در روز جمعه 2 اسفند ماه حضور گسترده مردم را نمایش می دهند. به همین منظور شبکه های سراسری ویژه برنامه هایی را برای روز جمعه پیش بینی کرده اند.

 

*** «خیابان ایران» در شبکه یک

ویژه برنامه «خیابان ایران»، از ساعت 7 صبح و با اجرای مهدی آقا بیگی، رحمان نظام اسلامی و رضا امیر احمدی به طور زنده روی آنتن خواهد رفت و تا حوالی ساعت 22 ادامه خواهد داشت. در این برنامه همچنین برای نمایش باشکوه مردمی در این همایش انتخاباتی، ارتباط تصویری با گزارشگران در تهران و همه مراکز استانی صدا و سیما برقرار می شود.

«خیابان ایران» به تهیه کنندگی مجید بهرامی مقدم و مقداد مومن نژاد؛ که از پخش شبکه یک روی آنتن می رود در این روز میزبان جمعی از خوانندگان محلی سراسر کشور خواهد بود تا با گویش های مختلف ایران زمین سرودهایی را به طور زنده اجرا خواهند کرد.

همچنین دوربین های شبکه در «حسینیه امام خمینی (ره)»، «وزارت کشور»، «مسجد ابوذر»، «شهر ری» و «مصلی تهران» مستقر است و ارتباط زنده تصویری برقرار خواهد کرد.

 

*** «فردایی بهتر» در شبکه دو

شبکه دو سیما با برنامه «فردایی بهتر» به تهیه کنندگی احسان ارغوانی پنجشنبه ۱ اسفند از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ و ۲۱ تا ۲۱:۳۰ و جمعه ۲ اسفند همزمان با انتخابات از ساعات اولیه رای گیری تا پایان آن (از ساعت ۸ تا ۲۲:۳۰) حضور مردم پای صندوق های رای را به تصویر می کشد.

این برنامه در دو بخش استودیویی و بیرونی پخش می شود. در بخش استودیویی که با اجرای محمدجعفر خسروی و محسن آزادی روی آنتن می رود، تصاویری از حضور مردم نمایش داده می شود.

همچنین دوربین های این شبکه با استقرار در پایگاه های رای گیری «ورامین» به تهیه کنندگی مهدی تاجیک و با اجرای رزیتا قبادی و «مسجد لرزاده» به تهیه کنندگی مصطفی دواتگر و با اجرای پوریا پویا حضور باشکوه مردم را قاب می بندند.

 

*** «همه برای ایران» در قاب سه

دوربین های شبکه سه با ویژه برنامه «همه برای ایران» به تهیه کنندگی علی زاهدی در روز جمعه از ساعت 8 صبح حضور باشکوه مردم را نمایش می دهد.

این برنامه در دو قسمت استودیویی و بیرونی حضور مردم را نشان می دهد. «مسجد النبی (ص) نارمک» و «مسجد امام حسین (ع)» واقع در میدان امام حسین از جمله اماکنی هستند که دوربین های این شبکه تصاویری از رای گیری مردم ثبت می کنند. مجریان شبکه با حضور هنرمندان و خوانندگان با مردم همیشه در صحنه همراهی می کنند.

همچنین در بخش استودیویی این برنامه که با اجرای پیمان طالبی، احمد اکبر نژاد و میثم آقابیگی همراه است تصاویری از رای گیری کل شهرستان ها در قاب هایی پخش می شود.

 

*** «حضور ملی» شبکه پنج همراه با مردم

«حضور ملی» عنوان ویژه برنامه انتخاباتی شبکه پنج سیماست که روز جمعه 2 اسفند ماه همزمان با برگزاری انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری (در 5 استان تهران، قم، خراسان رضوی، خراسان شمالی و فارس ) بر روی آنتن می رود.

«حضور ملی» به تهیه کنندگی شهرام نسترن راد از ساعت 7 صبح تا پایان زمان رای گیری از شبکه پنج پخش می شود.

واحد سیار شبکه پنج سیما با استقرار در «مسجد جامع شهریار»، «مسجد جامع نازی آباد» و «حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)» به انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رای گیری می پردازد.

بیشتر مجریان شبکه پنج در این برنامه حضور خواهند داشت و ارتباط با مراکز استان ها، موسیقی تصویر، میان برنامه و.... از بخش های این ویژه برنامه است.

 

*** نمایش حضور مردم در قاب شبکه قرآن و معارف

شبکه قرآن در برنامه ای به صورت ویژه از ساعت 8 صبح تا 22:30 و در نوبت های مختلف با به تصویر کشیدن حضور مردم در انتخابات به روی آنتن می رود. دوربین های این شبکه حضور آگاهانه مردم پای صندوق های رای مستقر در «حرم امام زاده صالح (ع)» و «مسجد جامع لویزان» را به تصویر می کشند.

 

*** «مثبت سلامت» در قاب سلامت

برنامه «مثبت سلامت» در روز جمعه دوم اسفندماه از ساعات اولیه رای گیری پخش می شود. این برنامه به عنوان ام سی شبکه در طول روز با مراکز رای گیری متعدد در سراسر کشور ارتباط گرفته و اخبار انتخابات را پوشش می دهد.

ارتباط با مسئولان برگزاری انتخابات و اطلاع رسانی در زمینه اطلاعیه های وزارت کشور و ... از دیگر بخش های «مثبت سلامت» در این روز خواهد بود. در کنار پیگیری اخبار و اطلاعات انتخاباتی پخش موزیک ویدئو و تصاویر ارسالی مخاطبان، مجری پیام های مردمی را نیز می خواند.

 

*** همراه با رای «اولی ها» در شبکه امید

ویژه برنامه «اولی ها» از ساعات اولیه صبح تا پایان زمان رای گیری مابین برنامه های شبکه امید به صورت زنده

پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی امید کوثرطلب با اجرای رامتین چیت سازان و محمد میرزا زاده در استودیو و با حضور میهمانان ویژه روی آنتن شبکه امید می رود.

 تهیه گزارش و گفت و گو با نوجوانان رای اولی حاضر در شعبه های مختلف اخذ رای، پیگیری اخبار لحظه به لحظه انتخابات و همچنین ارتباط مستقیم با شعب رای گیری دیگر استان ها و شهرستان ها بخش های مختلف این برنامه خواهد بود.

دوربین های شبکه امید در روز جمعه با امکان پخش زنده ارتباط اینترنتی و ارتباط از مدارس مختلف «شهر قدس» را پخش خواهد کرد.

 

*** نمایش حضور مردم در قاب تماشا

شبکه تماشا از ساعت ۸ صبح با اجرای اشکان تفنگ سازان و لعیا انوری مشارکت پرشور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.

 

*** پوشش شبکه افق در انتخابات

شبکه افق پوشش گسترده حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای را از تهران و دیگر مراکز استان‌ها، در دستور کار دارد. همچنین گزارش‌های مردمی نیز به صورت میان‌برنامه از این شبکه پخش می شود.

 

*** «شکوه حضور» در جام جم

به منظور اطلاع از اخبار انتخاباتی و حضور مردم در پای صندوق های رأی برنامه «شکوه حضور» از ابتدای زمان رأی گیری هر یک ساعت به مدت 10 دقیقه، پخش می شود. در این برنامه مجری به صورت زنده ضمن ارائه برخی مطالب محتوایی، با برخی شعب انتخاباتی تهران و یا استان ها ارتباط برقرار خواهد کرد و از حال و فضای حضور مردم در انتخابات گزارش خواهد داد.

انتهای پیام/ن

 

 

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

در روز سه شنبه 12 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز چهارشنبه 6 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز جمعه 8 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز پنج شنبه 7 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز دوشنبه 11 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز سه شنبه 5 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز شنبه 9 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد:تلویزیون عملکرد خوبی داشته ودر دو بعد اطلاع رسانی وبرنامه های سرگرم کننده نمره قبولی گرفته است.

مجموعه انیمیشن« کرونا » با ۸ زبان بین المللی و با هدف آگاهی بخشی عمومی در مرکز پویانمایی صبا ساخته می شود.

در روز یک شنبه 10 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز چهارشنبه 13 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

گروه سیاسی شبکه یک‌سیما در ایام نوروز در ویژه برنامه ای به تبیین‌شعار سال می پردازد.

دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما در یادداشت نوروزی از نقش سیما در سالی که گذشت و گام های رو به جلوی تلویزیون در سال ٩٩ سخن گفت.

با حلول ماه شعبان المعظم ، شبکه قرآن و معارف سیما پویش ختم جمعی صلوات را به نیت تعجیل در امر فرج و سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و رفع گرفتاری و گشایش در امور مردم انجام می دهد.

کارگردان سریال پایتخت در واکنش به انتقاد برخی افراد گفت: در «پایتخت5» هم عده ای در ماجرای سفر به ترکیه زود قضاوت کردند؛ عجله نکنید سریال ادامه دارد.

 

نگاهی جدی به مهارت ها فصل جدید برنامه «راهش اینه» از پنجشنبه 26 دی ماه، از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

برنامه «انتخاب یازدهم» با موضوع بررسی دقیق عملکرد و اختیارات مجلس شورای اسلامی از شبکه پنج سیما هر پنج شنبه ساعت21:30 پخش می شود.

«چرخ» در هفتاد‌وششمین قسمت فصل ششم، ساعت 19 امروز، سه‌شنبه 24 دی، موضوع افکارسنجی در شبکه‌های اجتماعی را بررسی خواهد کرد.

فصل جدید مستند مسابقه پرطرفدار «خانه ما» که چند هفته ای است فصل هشتم آن روی آنتن است، در بوشهر ساخته می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران طی پیامی از معاون سیما بابت پوشش مراسم باشکوه یوم الله 9 دی قدردانی کرد.

مدیرعامل موسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع) از عملکرد رسانه ملی در پوشش خبری برگزاری نخستین جشنواره ملی هنری «همام» قدردانی کرد.

 

در روز جمعه 15 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

برنامه آموزشی دانش‌آموزان در روز جمعه ۱۵ فروردین ماه که از طریق شبکه آموزش و شبکه چهار سیما ارائه می شود، اعلام شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: رسانه ملی با برگزاری صدها کلاس درس تلویزیونی زنده و تولیدی جهادگرانه عمل می کند.

مسابقه هیجان انگیز «برخط شو-شهربازی» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و کارگردانی امیراصانلو بازی «اسم فامیل» نوستالژی دهه شصتی‌ها را با تکنولوژی نسل جدید تلفیق کرده است.

در روز پنج شنبه 14 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

برنامه آموزشی دانش‌آموزان در روز پنجشنبه١٤فروردین ماه که از طریق شبکه آموزش و شبکه چهار سیما ارائه می شود، اعلام شد.

سریال پاییز صحرا از امشب چهارشنبه ۱۳فروردین ماه، ساعت ۲۰ از شبکه تماشا پخش می شود.

دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شب گذشته در برنامه زنگ هفت شبکه آموزش گفت با توجه به نقش محوری و مخاطبان شبکه آموزش در سطح کشور ، این وزارتخانه آمادگی دارد در زمینه آموزش های مهارتی در حوزه های جذاب صنایع دستی، میراثی و گردشگری با شبکه هفت سیما همکاری همه جانبه به عمل آورد .

همزمان با شب میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی علیه السلام، مجموعه تلویزیونی نون خ 2 از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

«کامیون» سریال شبکه دو سیما برای نوروز 1399 است که در قالب طنز و با موضوعی اجتماعی تولید و پخش شده و تا پایان فروردین ادامه دارد. 

در روز چهارشنبه 13 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

وزیر بهداشت تاکید کرد: همه، دلگرم حضور تاثیر گذار و همه جانبه رسانه ملی در گذر از بحران کرونا هستیم.

سیروس مقدم گفت: «پایتخت» در 15 قسمت طبق قرار و تعهدش در ایام نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن طلب مخاطبین از ما می باشد که ان شاءالله در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی نمودند، تیم پایتخت فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا... به محضر مردم عزیز تقدیم می کنند.

مستند مسابقه «کارساز» هر روز هفته از شبکه افق پخش می شود.

محور اصلی سریال های سیما برای نوروز امسال ، نسل جوان است. در هر یک از این سریال ها که همگی در قالب طنز ساخته شده اند بخشی از فراز و نشیب ها و آمال و آرزوهای این نسل به نمایش در می آید. سریال «دوپینگ» که مجموعه نوروزی شبکه سه سیماست نیز با سوژه ای متفاوت و از زاویه ای جدید به مسائل جوان امروزی پرداخته است.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد