امروز شنبه  14 تير 1399
تعداد بازدید : 561 - تاریخ خبر : 1398/11/29 - 12:52
نمایش حضور پر شور مردم در انتخابات در قاب تلویزیون

دوربین های شبکه های سیما با استقرار در 17 حوزه رای گیری در تهران و همچنین مراکز استان ها، حضور گسترده مردم در این حماسه جاودانه را منعکس می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ شبکه های سیما به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در روز جمعه 2 اسفند ماه حضور گسترده مردم را نمایش می دهند. به همین منظور شبکه های سراسری ویژه برنامه هایی را برای روز جمعه پیش بینی کرده اند.

 

*** «خیابان ایران» در شبکه یک

ویژه برنامه «خیابان ایران»، از ساعت 7 صبح و با اجرای مهدی آقا بیگی، رحمان نظام اسلامی و رضا امیر احمدی به طور زنده روی آنتن خواهد رفت و تا حوالی ساعت 22 ادامه خواهد داشت. در این برنامه همچنین برای نمایش باشکوه مردمی در این همایش انتخاباتی، ارتباط تصویری با گزارشگران در تهران و همه مراکز استانی صدا و سیما برقرار می شود.

«خیابان ایران» به تهیه کنندگی مجید بهرامی مقدم و مقداد مومن نژاد؛ که از پخش شبکه یک روی آنتن می رود در این روز میزبان جمعی از خوانندگان محلی سراسر کشور خواهد بود تا با گویش های مختلف ایران زمین سرودهایی را به طور زنده اجرا خواهند کرد.

همچنین دوربین های شبکه در «حسینیه امام خمینی (ره)»، «وزارت کشور»، «مسجد ابوذر»، «شهر ری» و «مصلی تهران» مستقر است و ارتباط زنده تصویری برقرار خواهد کرد.

 

*** «فردایی بهتر» در شبکه دو

شبکه دو سیما با برنامه «فردایی بهتر» به تهیه کنندگی احسان ارغوانی پنجشنبه ۱ اسفند از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ و ۲۱ تا ۲۱:۳۰ و جمعه ۲ اسفند همزمان با انتخابات از ساعات اولیه رای گیری تا پایان آن (از ساعت ۸ تا ۲۲:۳۰) حضور مردم پای صندوق های رای را به تصویر می کشد.

این برنامه در دو بخش استودیویی و بیرونی پخش می شود. در بخش استودیویی که با اجرای محمدجعفر خسروی و محسن آزادی روی آنتن می رود، تصاویری از حضور مردم نمایش داده می شود.

همچنین دوربین های این شبکه با استقرار در پایگاه های رای گیری «ورامین» به تهیه کنندگی مهدی تاجیک و با اجرای رزیتا قبادی و «مسجد لرزاده» به تهیه کنندگی مصطفی دواتگر و با اجرای پوریا پویا حضور باشکوه مردم را قاب می بندند.

 

*** «همه برای ایران» در قاب سه

دوربین های شبکه سه با ویژه برنامه «همه برای ایران» به تهیه کنندگی علی زاهدی در روز جمعه از ساعت 8 صبح حضور باشکوه مردم را نمایش می دهد.

این برنامه در دو قسمت استودیویی و بیرونی حضور مردم را نشان می دهد. «مسجد النبی (ص) نارمک» و «مسجد امام حسین (ع)» واقع در میدان امام حسین از جمله اماکنی هستند که دوربین های این شبکه تصاویری از رای گیری مردم ثبت می کنند. مجریان شبکه با حضور هنرمندان و خوانندگان با مردم همیشه در صحنه همراهی می کنند.

همچنین در بخش استودیویی این برنامه که با اجرای پیمان طالبی، احمد اکبر نژاد و میثم آقابیگی همراه است تصاویری از رای گیری کل شهرستان ها در قاب هایی پخش می شود.

 

*** «حضور ملی» شبکه پنج همراه با مردم

«حضور ملی» عنوان ویژه برنامه انتخاباتی شبکه پنج سیماست که روز جمعه 2 اسفند ماه همزمان با برگزاری انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری (در 5 استان تهران، قم، خراسان رضوی، خراسان شمالی و فارس ) بر روی آنتن می رود.

«حضور ملی» به تهیه کنندگی شهرام نسترن راد از ساعت 7 صبح تا پایان زمان رای گیری از شبکه پنج پخش می شود.

واحد سیار شبکه پنج سیما با استقرار در «مسجد جامع شهریار»، «مسجد جامع نازی آباد» و «حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)» به انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رای گیری می پردازد.

بیشتر مجریان شبکه پنج در این برنامه حضور خواهند داشت و ارتباط با مراکز استان ها، موسیقی تصویر، میان برنامه و.... از بخش های این ویژه برنامه است.

 

*** نمایش حضور مردم در قاب شبکه قرآن و معارف

شبکه قرآن در برنامه ای به صورت ویژه از ساعت 8 صبح تا 22:30 و در نوبت های مختلف با به تصویر کشیدن حضور مردم در انتخابات به روی آنتن می رود. دوربین های این شبکه حضور آگاهانه مردم پای صندوق های رای مستقر در «حرم امام زاده صالح (ع)» و «مسجد جامع لویزان» را به تصویر می کشند.

 

*** «مثبت سلامت» در قاب سلامت

برنامه «مثبت سلامت» در روز جمعه دوم اسفندماه از ساعات اولیه رای گیری پخش می شود. این برنامه به عنوان ام سی شبکه در طول روز با مراکز رای گیری متعدد در سراسر کشور ارتباط گرفته و اخبار انتخابات را پوشش می دهد.

ارتباط با مسئولان برگزاری انتخابات و اطلاع رسانی در زمینه اطلاعیه های وزارت کشور و ... از دیگر بخش های «مثبت سلامت» در این روز خواهد بود. در کنار پیگیری اخبار و اطلاعات انتخاباتی پخش موزیک ویدئو و تصاویر ارسالی مخاطبان، مجری پیام های مردمی را نیز می خواند.

 

*** همراه با رای «اولی ها» در شبکه امید

ویژه برنامه «اولی ها» از ساعات اولیه صبح تا پایان زمان رای گیری مابین برنامه های شبکه امید به صورت زنده

پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی امید کوثرطلب با اجرای رامتین چیت سازان و محمد میرزا زاده در استودیو و با حضور میهمانان ویژه روی آنتن شبکه امید می رود.

 تهیه گزارش و گفت و گو با نوجوانان رای اولی حاضر در شعبه های مختلف اخذ رای، پیگیری اخبار لحظه به لحظه انتخابات و همچنین ارتباط مستقیم با شعب رای گیری دیگر استان ها و شهرستان ها بخش های مختلف این برنامه خواهد بود.

دوربین های شبکه امید در روز جمعه با امکان پخش زنده ارتباط اینترنتی و ارتباط از مدارس مختلف «شهر قدس» را پخش خواهد کرد.

 

*** نمایش حضور مردم در قاب تماشا

شبکه تماشا از ساعت ۸ صبح با اجرای اشکان تفنگ سازان و لعیا انوری مشارکت پرشور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.

 

*** پوشش شبکه افق در انتخابات

شبکه افق پوشش گسترده حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای را از تهران و دیگر مراکز استان‌ها، در دستور کار دارد. همچنین گزارش‌های مردمی نیز به صورت میان‌برنامه از این شبکه پخش می شود.

 

*** «شکوه حضور» در جام جم

به منظور اطلاع از اخبار انتخاباتی و حضور مردم در پای صندوق های رأی برنامه «شکوه حضور» از ابتدای زمان رأی گیری هر یک ساعت به مدت 10 دقیقه، پخش می شود. در این برنامه مجری به صورت زنده ضمن ارائه برخی مطالب محتوایی، با برخی شعب انتخاباتی تهران و یا استان ها ارتباط برقرار خواهد کرد و از حال و فضای حضور مردم در انتخابات گزارش خواهد داد.

انتهای پیام/ن

 

 

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

در تعطیلات پایان هفته با فیلم های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید.

مدیر شبکه پنج سیما گفت: واقعیت این است که اکنون کشور ما با کاهش نرخ رشد جمعیت همراه است، از این رو فرهنگ سازی و اصلاح سبک زندگی یکی از اهداف رسانه است که ما در شبکه پنج سیما در حوزه تولیدات نمایشی آن را دنبال می کنیم.

رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه ای خطاب به رییس رسانه ملی از مدیران شبکه دو سیما به منظور پخش برنامه «مکث» قدرانی کرد.

مراسم قدردانی و تشکر از عوامل سریال «پدر پسری» با حضور مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، مهدی کریمی قائم مقام شبکه پنج، مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج، رضا جودی تهیه کننده، محمدرضا حاجی غلامی کارگردان و بازیگران و عوامل تولید این مجموعه تلویزیونی در سالن جلسات شبکه پنج سیما برگزار شد.

در شب و روز میلاد حضرت امام رضا (ع) با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

در پی درگذشت مرحوم سیروس گرجستانی، دو فیلم «ماه از روی سکو» و «بله برون» و همچنین مستند «پرتره رخ» در گرامی داشت یاد ایشان از شبکه های دو، نمایش و مستند پخش می شود.

برنامه «دست خط» جمعه 6تیرماه میزبان دکتر ذیبح الله خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می شود. 

این شب ها سیروس گرجستانی در نقش پدر یک خانواده در سریال «شاهرگ»نقش آفرینی می کند و تا پایان این سریال با مخاطبان همراه است.

کارگروه تخصصی رسانه بامحوریت شبکه آموزش سیما در شورای عالی مهارت تشکیل شد.

گفتگوی زنده سیاسی شبکه چهار سیما پنجشنبه 5 تیرماه به موضوع «زوال نظم لیبرال » اختصاص یافته است.

همزمان با آغاز دهه کرامت، شبکه یک سیما ویژه برنامه‌ «تشرف» را روی آنتن می برد.

برنامه تلویزیونی «طبیب» این هفته نیز میزبان پزشکان و متخصصانی است که هریک علائم، هشدارها و راههای پیشگیری و درمان یک بیماری خاص را بررسی می‌کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از اهتمام رسانه ملی به ویژه شبکه یک سیما به دلیل همکاری شایسته در معرفی و شناساندن رویداد ملی «فهما، فرهنگ و هنر مساجد ایران» قدردانی کرد.

نویسنده سریال «شهید زین الدین» گفت: می خواهیم در این سریال «شهید زین الدین» را به نسل جدید معرفی کنیم و نسل جدید باید از شهیدان درس بگیرد.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما سریال های یک سال این شبکه را تشریح کرد.

 

نظرسنجی مرکز تحقیقات در نیمه دوم خرداد نشان می‌دهد ۸۶٫۳ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه «سرباز» شبکه «سه» توانسته بیش از ۲۰ درصد مخاطب به خود جذب کند.

رییس مرکز پویانمایی صبا در بازدید از روند تولید انیمیشن در موسسه حور، چشم انداز تولید آثار پویانمایی را مثبت و امیدبخش ارزیابی کرد.

مقداد مومن نژاد، تهیه کننده «شوتبال» گفت: سری قبل ۵۸ قسمت بود، اما سری جدید در دو فصل ساخته می‌شود و طرح برنامه کاملا تغییر کرده است.

در اولین هفته تابستان با فیلم های سینمایی شبکه های چهار، پنج، امید و کودک سیما همراه باشید.

شبکه امید با سابقه تولید بیش از 180 هزار دقیقه برنامه برای نوجوانان، تدارک ویژه ای برای کنداکتور تابستانی خود کرده است.

شبکه های تخصصی سیما برنامه های مختلف خود را برای فصل تابستان را معرفی کردند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما به دلیل اقدامات ویژه در حوزه برنامه‌سازی و توجه این شبکه به امر اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه بهداشت ودرمان در ایام  همه‌گیری ویروس کرونا تجلیل کرد.

شبکه های سیما برنامه های مختلف خود را برای فصل تابستان معرفی کردند.

سریال های جدید «دخترم نرگس»، «شاهرگ» و «آخر خط» و مجموعه نمایشی تامینی «ساخت ایران 1» و «افسانه هزار پایان» در شب های تابستان از شبکه های یک، دو، سه، پنج و نسیم روی آنتن می رود.

محمد احسانی، مدیر شبکه نمایش، نسیم و تماشا در محل ضبط برنامه های تابستانی شبکه نسیم حاضر شده و از نزدیک در جریان تولید و آماده سازی این برنامه ها قرار گرفت.

 

برنامه «جمع ایرانی» ، شنبه 14 تیر ماه به مناسبت روز قلم میزبان محمد دلاوری می باشد .

برنامه «کنکاش»، شنبه 14 تیر ماه با موضوع بررسی قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت از جام جم پخش می شود .

تصویربرداری سریال «پای بست» به کارگردانی احمد کاوری در شرایطی آغاز شده است که این سریال پاییز امسال از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در پنجمین  سفر خود بعد از شهر های  تبریز ، کرمان ، ایلام ، خراسان رضوی به استان مرکزی رفته است.    

مجله ی پزشکی «پایان ناباروری» با اجرای مینا هاشمی، به صورت هفتگی شنبه ها ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

چهارمین قسمت مجموعه مستند «دیده شو» درباره فعالیت های شرکت دانش بنیان ایران دلکو، شنبه 14 تیر از شبکه افق پخش می شود.

مستند «چشم توپخانه» با موضوع زندگی شهید جلیل خادمی، شنبه 14 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

نخستین قسمت سری دوم مجموعه «فیروزه» با موضوع فعالیت های ادبی گلعلی بابایی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس شنبه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «گذرنامه» با موضوع جنگ حقوقی و فرصتی برای دفاع از منافع ملی و مستضعفین جهان، شنبه 14 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

سردار شیرزاد، رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در برنامه «در انتهای الوند» گفت: به دنبال صدور اعلان قرمز اینترپل برای دستگیری عاملان ترور سردار سیلمانی هستیم.

مراسم تشییع پیکر «سیروس گرجستانی» بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، امروز چهاردهم تیر با حضور مسئولان و جمعی از دوستداران این هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار شد.

«ضربان» از کاربرد پیوند درافزایش بقای انسان می گوید.

برنامه «نگاه یک» این هفته میزبان علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

سومین قسمت از فصل جدید برنامه «نقد سینما» شب گذشته جمعه 13 تیرماه با حضور سام کلانتری کارگردان مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» ، آرش خوشخو منتقد سینما بر روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

همزمان با روز ملی محیط بان چالش های پیش روی این قشر زحمت کش در «مثبت سلامت» بررسی می شود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد