امروز پنج شنبه  29 شهريور 1397
تعداد بازدید : 622 - تاریخ خبر : 1396/12/15 - 06:01
جشنواره تلویزیون به «فرمول یک» آمد

محمد احسانی دبیر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جام با حضور در برنامه «فرمول یک» به تشریح برنامه های اختتامیه این جشنواره پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مدیر شبکه نسیم در برنامه «فرمول یک» تجلیل از پیشکسوتان عرصه برنامه سازی و اجرا خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که همزمان با میلاد مسعود حضرت زهرا(س) برگزار می شود از اسماعیل شنگله و داوود میرباقری تجلیل می شود.

وی در ادامه اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویا نمایی معرفی کرد.

 

اسامی این نامزدها عبارت است از:

 

*** نامزدهای بخش پویانمایی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین فیلمنامه:

افسانه بخشی، سرپرست نویسندگان «تاریخ از این ور»

سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

هدی اسماعیلی، مسعود اصلانی برای «پدر و پسر»

احسان طاهری، بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

راضیه کاظم زاده ایرانشهر برای «سارا و سامان»

 

ـ بهترین طراحی شخصیت:

احسان انصاری برای «روبی و جوجه ها»

محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

امیر غبار آستانه برای «بی خوابی»

نعیم تدیّن برای «هالاباما»

سعید غنی زاده و حسن تبریزی برای «بازمانده»

 

ـ بهترین طراحی فضا:

جعفر سلیم زاده برای «بازمانده»

سلمان طاهری برای «هالاباما»

بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای «موزه»

مهناز سلیمان نژاد برای «روبی و جوجه ها»

امیر معین و افسانه صانعی برای «تاریخ از این ور»

 

ـ بهترین انیمیت:

احسان انصاری، سرپرست انیمیت «روبی و جوجه ها»

محمد رضا عابدی برای «نظر شما چیه؟»

سعید خوشخو، محمد یعقوبی و محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

احسان سپهر، سرپرست انیمیت «خال خالی»

 

ـ بهترین موسیقی:

فرهاد صفار برای «تاریخ از این ور»

سعید انصاری برای «پهلوانان»

آرمین بهاری برای  «روبی و جوجه ها»

عمران طاهری برای «بازمانده»

شاندیز مهرآبادی برای «پدر و پسر»

 

ـ بهترین کارگردانی:

سعید ضامنی برای «پدر و پسر»

ناهید صمدی امین برای «سارا و سامان»

اصغر صفار برای «تاریخ از این ور»

بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

احسان طاهری برای «بازمانده»

 

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مسعود صفوی برای «تاریخ از این ور»

رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

بابک نظری برای «هالاباما»

الهام ابراهیمی برای «بازمانده»

نادر یغمائیان برای «موزه»

 

ـ بهترین میان برنامه:

علی درخشی برای «گزارش های اوتی»

بابک و بهنود نکویی برای «شوت»

علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

 

ـ بهترین کلیپ موزیکال:

مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

بابک و بهنود نکویی برای «پُر از آسمان»

مهناز یزدانی برای «وقت خوابه»

 

 

*** نامزدهای بخش مسابقات تلویزیونی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین مسابقه میدانی:

خانه مستند انقلاب اسلامی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

بلال الفت برای «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

مهدی مطهر برای «فرمانده3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه میدانی:

حسام اسلامی، مجید عزیزی و مهدی جبین شناس برای «فرمانده 3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

مهدی ماهان و مجید عزیزی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

افشین لیاقت و مصطفی امامی برای «آقای آتش نشان» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین مسابقه استودیویی:

حسین حسین خانی برای «جادوی صدا» (شبکه سه)

ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی برای «کودک شو» : (شبکه نسیم)

پیمان پورمقیمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی:

فربد فردرو برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

رضا مهرانفر برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

سید وحید حسینی برای«دستپخت» (شبکه یک)

 

ـ برترین اجرا:

حسین رفیعی برای «دستپخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

جواد مولا نیا برای«مسابقه فامیلی»  و «چهار، سه، دو، یک» (شبکه پنج/شبکه چهار)

افشین زی نوری برای «جادوی صدا» و «هوش برتر» (شبکه سه/شبکه نسیم)

سید وحید مرتضوی برای «اسرا» و «بشارت» (شبکه قرآن)

 

ـ بهترین طراحی صحنه و دکور:

پیمان قانع برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

مجید بیات و مرتضی شجاعی برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

مهدی هاشمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

 

*** نامزدهای بخش مستند چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین پژوهش:

محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

ایرج عرب زاده یکتا برای «کوی دانشگاه» (شبکه چهار)

 

ـ بهترین کارگردانی:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

فتح الله امیری و نیما عسگری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

 

ـ بهترین فیلم:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

فتح الله امیری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت و آبان عسکری برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

 

ـ بهترین مجموعه مستند تلویزیونی:

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

جواد قارایی برای «ایرانگرد» (شبکه یک)

مهدی مطهر برای «هویدا» (شبکه مستند)

موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

 

 

*** نامزدهای بخش سریال های تلویزیونی چهارمین جشنواره جام جم:

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مجید مولایی  برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

محمدرضا شفیعی برای «کیمیا» (شبکه دو)

سید محمود رضوی مجد برای «پرده نشین» (شبکه یک)

علی حجازی مهر برای «گمشدگان» (شبکه دو)

علی آشتیانی پور برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین کارگردانی:

عزیز الله حمید نژاد برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

رضا کریمی برای «گمشدگان» (شبکه دو)

سعید سلطانی برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

جلیل سامان برای «نفس» (شبکه سه)

شهرام شاه حسینی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مازیار میری برای «گاهی به پشت سر نگاه کن» (شبکه دو)

 

ـ بهترین نویسندگی:

علیرضا طالب زاده(طراح و سرپرست نویسندگان) برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

علی دادرس/ بابک کایدان/آزیتا ایرایی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مسعود بهبهانی نیا/ زهرا پارسافر برای «کیمیا» (شبکه دو)

سروش صحت/ ایمان صفایی برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

سعید نعمت الله برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

 

ـ بهترین بازیگر مرد:

ضمن تقدیر از بازیگران مجموعه های «چرخ فلک» و «دیوار به دیوار»

حسن پور شیرازی برای «کیمیا» (شبکه دو)

فرهاد آئیش برای «پرده نشین»(شبکه یک) و «دیوار به دیوار» (شبکه سه)

هوتن شکیبا برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

محسن تنابنده برای «پایتخت 4» (شبکه یک)

مهدی سلطانی سروستانی برای «زیرپای مادر» (شبکه یک ) و «کیمیا» (شبکه دو)

 

ـ بهترین بازیگر زن:

شبنم قلی خانی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

اندیشه فولادوند برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

پریوش نظریه برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

آزیتا حاجیان برای «کیمیا» (شبکه دو)

 

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

با فرا رسیدن ماه محرم و برپایی خیمه عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، جهان یکپارچه غرق ماتم و عزا می شود. به همین مناسبت شبکه های سیما همراه با تمامی آزادگان جهان لباس عزا برتن کرده و ویژه برنامه هایی متناسب با سوگواری سالار شهیدان روی آنتن می برند.

دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما در پیامی درگذشت حسین عرفانی پیشکسوت دوبلور تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.

حسین عرفانی دوبلور باسابقه تلویزیون در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بستری است.

حسین عرفانی دوبلور پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما، امروز در سن 76 سالگی، در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

در روزهای پایانی این هفته که مصادف با روزهای ابتدایی ماه محرم است، همراه با حال و هوای این ماه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما باشید.

مراسم ختم حسین عرفانی دوبلور پیشکسوت تلویزیون و سینما شنبه 24 شهریور ماه درمسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

شبکه پنج سیما، همچون سال های گذشته همایش شیرخوارگان حسینی را به منظور پاسداشت مقام حضرت علی اصغر (ع)، از مهدیه تهران به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.

صبح  امروز پیکر حسین عرفانی بر روی دستان همکاران و دوستداران وی در مسجد بلال تشییع شد.

مستند «روز سیاه» درباره جنایات گروه های پژاک و پ.ک.ک در مناطق کردنشین ایران، پنجشنبه 22 شهریور از شبکه افق پخش می شود.

شبکه پنج سیما، با تولید و پخش برنامه‌های مذهبی ویژه ماه محرم با عزاداران حسینی همراه می شود.

فیلم سینمایی «حاملین پول» به کارگردانی نیکولاس بوخریف امشب ساعت 21 از شبکه پنج پخش می شود.

شبکه پنج سیما در شب های پایانی دهه اول محرم ، هر شب ساعت 20:45 یک فیلم سینمایی روی آنتن می‌برد.

مهدی آرین نژاد پس از سال ها مبارزه با بیماری ظهر امروز درگذشت.

برنامه های محرمی متنوع شبکه سه، از «چلچراغ» تا «یک صدا» همراه بینندگان این شبکه خواهد بود.

در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، بیننده فیلم های سینمایی شبکه های سیما از تلاش های نذری مادری در «روز عزیز» تا قرار رزمنده ای با دوستان در «خداحافظ رفیق» باشید.

 

«کوی محبت» به مناسبت روز مباهله پیامبر اکرم (ص) چهارشنبه 14 شهریور ساعت 13:15 از کربلای معلی روانه آنتن می شود.

مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به صورت زنده از شبکه نمایش سیما پخش می شود.

برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام که از مهرماه از شبکه دوم سیما روی آنتن خواهد رفت، فراخوانی برای حضور نوجوانان در این برنامه منتشر کرده است.

شبکه چهار سیما در دهه اول محرم هر روز یک سریال خاطره انگیز محرمی را در قالب برنامه «ردپای عشق» به روی آنتن می برد.

در نشستی با حضور دبیر شورای معارف سیما و اصحاب رسانه، ویژه برنامه‌های تلویزیون در ماه محرم تشریح شد.

امسال براى نخستین بار، کودکان ایران زمین، طولانى ترین، رنگین ترین و پر هدیه ترین جشن رسانه اى عید غدیر را با شبکه کودک تجربه کردند.

در آستانه روز سینما (۲۱ شهریور)،مستند «سینما انقلاب» با موضوع روایتی نو از تعامل سینما با انقلاب اسلامی، امشب 13 شهریور شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی «شوکران» با حضور حجت‌الاسلام دکتر احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شب گذشته از شبکه چهار سیما روی آنتن رفت.

در نظرسنجی فراگیری که مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما انجام داده مشخص شد 78/6درصد از مردم سریال های تابستانی تلویزیون را دنبال می کنند.

در بازدید قائم مقام معاون سیما و مدیر شبکه سه از پشت صحنه برنامه «آسیا سه» بر پاسداشت قهرمانان ملی به خصوص بانوان ورزشکار در رسانه ملی  تاکید شد.

 

دهمین قسمت مجموعه مستند «میراث مرثیه» روایتی از زندگی و فعالیت های مذهبی حاج احمد شمشیری، چهارشنبه 28 شهریور از شبکه افق پخش خواهد شد.

نخستین قسمت مستند «مسجد آبی» درباره برگزاری مراسم مذهبی به ویژه عزاداری دهه اول محرم در مرکز فرهنگی اسلامی فرانکفورت، چهارشنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

مستند «عهد پدری» درباره زندگی و فعالیت های علمی و اجتماعی آیت الله علوی گرگانی، چهارشنبه 28 شهریور به روی آنتن شبکه افق می رود.

مستند «سیدالشهداء(ع)» با موضوع قیام عاشورا و حرکت کاروان اسرای کربلا به سمت دمشق، چهارشنبه 28 شهریور از شبکه افق پخش می شود.

دومین قسمت «بشارت» با عنوان بشارت به خواهران بارانی، چهارشنبه 28 شهریور از شبکه افق پخش می شود.

فیلم سینمایی قصه کوچه هفتم به کارگردانی حسین تبریزی از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

انیمیشن عاشورائیان که بر اساس روایت های وارد شده از واقعه شهادت امام حسین (ع) و یارانش ساخته شده از جام جم پخش می شود .

فیلم های سینمایی های راز عاشقی و راه عاشقی ، 29 و 30 شهریور ماه از شبکه جام جم پخش می شود .

مراسم یادبود مهدی آرین نژاد دوبلور پیشکسوت سیما با حضور همکاران و دوستدارانش برگزار شد.

مجموعه برنامه «لحظه ها را دریاب» در ایام ماه محرم و صفر هر روز به صورت میان برنامه از شبکه سه سیما پخش می شود .

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه 30 شهریور ساعت 16:15 روانه آنتن می شود؛ به سراغ شهید مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام؛ جمال رضی رفته است.

شبکه پنج سیما در شب های پایانی دهه اول محرم ، هر شب ساعت 20:45 یک فیلم سینمایی روی آنتن می‌برد.

پخش 3 فیلم سینمایی ، سخنرانی مذهبی و برنامه های مستند و ترکیبی متنوع از جمله برنامه های روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی از شبکه چهار است.

مستند «هیئت زید شهید» با موضوع فعالیت هیئتی به همین نام متشکل از افغانی های مقیم ایران، سه شنبه 27 شهریور از شبکه افق پخش می شود.

نهمین قسمت مجموعه مستند «میراث مرثیه» روایتی از زندگی و فعالیت های مذهبی حاج احمد دلجو، سه شنبه 27 شهریور از شبکه افق پخش خواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد