امروز جمعه  1 شهريور 1398
تعداد بازدید : 796 - تاریخ خبر : 1397/12/22 - 08:46
برگزیدگان پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

قطار پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر است:

 

*** تندیس های بخش نمایش

ایرج محمدی در بخش تهیه کنندگی مجموعه نمایشی «دلدادگان» شبکه سه

احمد معظمی در بخش کارگردانی مجموعه نمایشی «سارق روح» شبکه پنج

احسان جوانمرد در بخش فیلمنامه مجموعه نمایشی «بانوی عمارت» شبکه سه

گلچهره سجادیه در بخش بازیگر برتر زن مجموعه نمایشی «آنام» شبکه سه

حسین محجوب در بخش بازیگر برتر مرد مجموعه نمایشی «محکومین» شبکه یک

محسن چاوشی در بخش دستاورد هنری ویژه ( تیتراژ «سایه بان») شبکه دو

سیروس مقدم و محسن تنابنده در بخش ارائه اثر جریان ساز در جذب مخاطب سریال «پایتخت 5»

حامد عنقا، بهرنگ توفیقی، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در بخش ارائه اثر تاثیرگذار با محوریت خانواده در مجموعه نمایشی «پدر»

یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی (نقش جواد و مومو و رسول) در بخش گروه بازیگران خردسال مجموعه نمایشی «بچه مهندس»

 

 

*** تندیس های بخش مسابقات تلویزیونی

محمد رضا گلزار در بخش اجرای مسابقه «برنده باش» شبکه سه

مصطفی امامی در بخش کارگردانی مسابقه «پنج ستاره» شبکه پنج

ابوذر پورمحمدی و رضانصیری در بخش بهترین مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

 

 

*** تقدیرهای بخش مسابقات تلویزیونی

کیانوش خسروی در بخش نورپردازی مسابقه های «پنج ستاره» و «کودک شو» شبکه های پنج و نسیم

پیمان قانع در بخش دکور مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

سعید ابوطالب در بخش پژوهش مسابقه «دستم را بگیر» شبکه افق

 

*** تندیس های بخش پویا نمایی

سید مسعود صفوی در بخش تهیه کنندگی  مجموعه پویانمایی «نازبالش»

علی احمدی در بخش کارگردانی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

ابوالفضل رازانی در بخش تهیه کنندگی  میان برنامه «بازی کنیم و بخندیم»

 

*** تقدیرهای بخش پویانمایی

حمید سروی، سعید معماریان و وحید نقدی در بخش متحرک سازی مجموعه پویانمایی «تندر، یوز ایرانی»

هدی رحیمیان و اشکان شیرمحمدی در بخش طراحی شخصیت مجموعه پویانمایی «نقاش کوچولو 2 »

رامک امین کاظمی در بخش فضاسازی مجموعه پویانمایی «موزه 2»

آرمین رهبر در بخش موسیقی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

 

*** تندیس های بخش دوبلاژ و آماده سازی

افشین زینوری در بخش مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

مینو غزنوی در بخش صدا پیشگی

سعید شیخ زاده در بخش  مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

 

*** تقدیرهای بخش دوبلاژ و آماده سازی

اکبر منانی در بخش مدیر دوبلاژ و گویندگی مستند

علی همت مومیوند در بخش صداپیشگی

نرگس فولادوند در بخش مدیر دوبلاژ و صداپیشگی

داریوش اسماعیلی در بخش مترجمی

اکبر صالحی در بخش صدابرداری

بهزاد توکلی در بخش صداگذاری و باندسازی

حمید اسماعیل زاده در بخش آماده سازی فیلم

 

*** تندیس های برنامه های ترکیبی

الف) عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برنامه «نود» شبکه سه

جواد فرحانی در بخش تهیه کنندگی برنامه «هزار داستان» شبکه نسیم

سید رامین موسوی ملکی در بخش تهیه کنندگی برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش

 

ب) احسان علیخانی در بخش اجرای برنامه «ماه عسل» شبکه سه

رضا رشیدپور در بخش اجرای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

محمدجعفر خسروی در بخش اجرای برنامه «زنده باد زندگی» شبکه دو

محمد دلاوری در بخش اجرای برنامه «پایش» شبکه یک

ندا ملکی در بخش اجرای برنامه «آفتاب شرقی» شبکه یک

زینب ابوطالبی در بخش اجرای برنامه «نیمه پنهان ماه» شبکه افق

 

ج) توحید آتش بار در بخش تحقیق و پژوهش برنامه «پایش» شبکه یک

 

د) حمید رضا عطارد در بخش تهیه کنندگی برنامه کودک «سرسفره خدا» کانال نهال

سید مهدی حسینی در بخش تهیه کنندگی برنامه نوجوان «بازی ویزیون» شبکه امید

 

ه) سعید رضایت  (کارگردان) در بخش گروه تولید تلویزیونی «برنامه ماه عسل» شبکه سه

 

و) علی هنرور (تهیه کننده) اهتمام به زبان فارسی در برنامه «صبح بخیر ایران»

 

ز) رامبد جوان و سید علی احمدی در بخش برنامه تاثیرگذار و اجرای امیدآفرین «خندوانه»

 

ح) مهران مدیری و مصطفی احمدی در بخش مجری مولف و برنامه جریان ساز «دورهمی»

 

ط) سید فرشاد حسینی (تهیه کننده) در بخش تلاش مستمر در مناسبت های مهم کشور «صحیفه نور»

 

 

*** تندیس های بخش مستند

داوود سماواتی یار در بخش مجموعه مستند «دست آفریده ها» شبکه دو

هادی نعمت اللهی در بخش مستند تک قسمتی «مارشمیرا» شبکه سه

جواد قارایی در بخش کارگردانی مستند «ایرانگرد» شبکه یک

 

*** تقدیرهای بخش مستند

مهدی منیری حمزه کلایی در بخش پژوهش مستند «پارسین» شبکه مستند

رامین حیدری فاروقی در بخش دستاوردهای هنری مستند «خشت بهشت» شبکه یک

سید حسین موسوی و سعید خانبخش در بخش مستند قابل تقدیر «معجزه انقلاب» شبکه سه

 

*** تندیس های بخش فضای مجازی

محمد طرخانی در بخش سایت شبکه قرآن

سمیه فیروزفر در بخش شبکه های اجتماعی شبکه پویا

گودرز عزیزی (تهیه کننده) در بخش سایت و شبکه های اجتماعی «به خانه برمی گردیم»

 

*** تقدیرهای بخش فضای مجازی

علیرضا فارسیجانی در بخش ای پی جی شبکه سه

عباس حیدری در بخش سایت شبکه افق

مهدی حسنی در بخش فضای مجازی شبکه جام جم

محسن مقصودی در بخش کانال برنامه «ثریا» شبکه یک در فضای مجازی

حسین ذکایی در بخش کانال پرمخاطب سروش برای برنامه «گزارش ورزشی» شبکه سه

 

 

*** تندیس های بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

ایمان گودرزی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «مستند عزت» شبکه یک

مهدی سموعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برنامه گفتگو محور «چهل سیزده» شبکه چهار

مهدی نقویان در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «اولین ها» و مستند «در برابر طوفان2» شبکه مستند

 

*** تقدیرهای بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

محمد مظفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مستند «دیده شو» شبکه افق

محمد حسن اصنعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «می گفتند نمی توانیم» شبکه سلامت

ابوالفضل صفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ برنامه «نسیم دانش» شبکه نسیم

محمد امین همدانی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ پویانمایی «بچرخ تا بچرخیم» شبکه کودک

 

*** تندیس های بخش انتخاب مردمی

الهام غفوری (تهیه کننده) در بخش مجموعه نمایشی منتخب از نگاه مردم «پایتخت 5» شبکه یک

مریم مومن در بخش بازیگر منتخب زن از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

حسام منظور در بخش بازیگر منتخب مرد از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

عادل فردوسی پور (تهیه کننده) در بخش برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم «برنامه نود» شبکه سه

رضا رشیدپور (تهیه کننده) در بخش برنامه  منتخب پر مخاطب از نگاه مردم «حالا خورشید» شبکه سه

در بخش مجری منتخب مرد از نگاه مردم رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

فاطمه امینی در بخش مجری منتخب زن از نگاه مردم برنامه «مل مل» شبکه پویا

مهران مدیری در بخش تیتراژ منتخب از نگاه مردم برنامه «دورهمی» شبکه نسیم

 

گزارش تصویری مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

احسان علیخانی به همراه داوران و گروه سازنده برنامه «عصرجدید» امروز به امور مخاطبان روابط عمومی رسانه ملی می‌آیند تا به طور مستقیم از دیدگاه‌های مردم درباره این برنامه با خبر شوند.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شبکه های سیما با پخش ویژه برنامه های متنوعی همراه است.

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 24 و 25 مرداد ماه مصادف با سالروز بازگشت اقتدارانه آزادگان جنگ تحمیلی به خاک میهن با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

تهیه کننده پویانمایی «شکرستان» از روایت داستان های این مجموعه توسط علی همت مومیوند پیشکسوت صداپیشگی خبر داد.

رامین وطن دوست کارشناس برنامه«سفرگرد» شبکه هفت سیما، پیست دوچرخه سواری القدرا در صحرا دبی را رکاب زد.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در شب عید غدیر خم ( امشب 28 مردادماه) میزبان محمدرضا هاشمی ( بازیگر سریال بوی باران در نقش شهاب) و امیر تاجیک خواننده  کشورمان خواهد بود.

در روز عید سعید غدیر خم همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما از دردسرهای بهروز در خانه مظفرخان در «لیمو ترش» تا کم و زیاد کردن وزن برای پرداخت مهریه در «رژیم طلایی» باشید.

معظمی‌ کارگردان سریال «بوی باران» در نشست خبری پس از پاسخگویی عوامل این سریال به تماس‌های مردمی‌با تلفن‌های 162 گفت: تماس‌ها انرژی خوبی به گروه سازنده داد و مؤید استقبال مردم و خانواده‌ها از این سریال بود.

دو مجموعه جدید «جا به جا» به کارگردانی رضا فرهمند و «ایرانیش» ساخته روح الله رحیمی در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفت.

معاون سیمای رسانه ملی همکاری با آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های مرتبط با نوجوانان و جوانان از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان صداوسیما دانست.

برنامه «کی میاد ستاره چینی» با موضوع مهارت زندگی به سبک ایرانی اسلامی در ایام دهه ولایت روی آنتن شبکه هفت سیما می رود.

بازیگران و عوامل سریال «بوی باران» امروز ساعت 10 در واحد 162 پاسخگوی مخاطبان هستند.

"حامد کشاورز رضوان"، آتش نشان فداکار، مهمان برنامه «فرمول یک» می شود.

شبکه پنج سیما، امروز چهارشنبه ( 23 مردادماه )گردهمایی بزرگ جهادگران را به صورت زنده و مستقیم ساعت 17:15 پوشش تصویری می دهد.

مدیرعامل موسسه پویانمایی حور با اشاره به غفلت بخش‌های دولتی و خصوصی از صنعت پویانمایی کشور، تلویزیون را تنها حامی رونق تولید این بخش در وضع موجود دانست.

 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: در حال حاضر 60 سریال در ایستگاه های مختلف تولید داریم که این میزان نسبت به سال 95 هشت  برابر رشد نشان می دهد.

برنامه «کاف گاف» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین قاسمی برای پخش از این شبکه در مرحله تولید قرار دارد.

جشنوارۀ سینمایی‌های شبکه نهال هرروز ساعت 14 میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مجموعه نمایشی «گاندو»  به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی، در ژانر جاسوسی ـ امنیتی تهیه شده است و ماجراهای حیرت انگیز و تکان دهنده ای را روایت می کند.

فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می رود.

افزایش پهنای باند سیگنال ارسالی در Headend، آخرین گام برای HDشدن کامل شبکه نسیم شد.

ویترینی از بهترین فیلم های سینمایی ایران و جهان در جشنواره تابستانی سیما به نمایش در می آید.

ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما با رویکردهای تبیینی، آگاهی ‌بخشی، ترویجی، مطالبه‌گری، حمایتی و گفتمان‌سازی موضوع «رونق تولید» تشکیل شده است.

 

نشست خبری مشترک شبکه امید و هیئت فوتبال استان تهران روز چهارشنبه 29 خرداد ساعت 15:30 در محل سالن کنفرانس شبکه امید برگزار شد.

 شبکه نسیم با آغاز فصل تابستان برنامه های مختلفی را روانه آنتن خواهد کرد.

فصل ششم برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ» از یکشنبه 9 تیرماه همراه با تغییراتی آغاز خواهد شد.

برنامه «چاپارخانه» با نظارت و برنامه‌ریزی روابط عمومی شبکه امید تهیه می‌شود و تولید آن، گام مهمی در مسیر ارتقای فعالیت‌های این بخش و تعامل بهتر با مخاطبان است.

مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما گفت: تهیه کننده برنامه «اختیاریه»، خود بنا به دلایلی از ادامه همکاری انصراف داد.

الهام غفوری در گفتگوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» جزئیات فصل 6 این مجموعه پرمخاطب را اعلام کرد.

 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: «عصر جدید» موفق و جذاب بود.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایش استعدادها در «عصر جدید» در جوانان انگیزه ایجاد می کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت عصر جدید به خوبی توانست نیاز مخاطب را برآورده کند. 

دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نامه ای به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما از تولید و پخش برنامه تلویزیونی عصر جدید تقدیر کرد.

جزییات مراسم های تشییع و ترحیم ناصر احمدی دوبلور و گوینده پیشکسوت رادیو و تلویزیون اعلام شد.

شبکه سلامت اول شهریورماه همزمان با روز پزشک، ویژه برنامه «حکیم هزاره ها» را با حضور طبیبان نامدار کشورمان روی آنتن می برد.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در شب میلاد با سعادت امام موسی کاظم (ع) میزبان ایمان صفا بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون  و شهرام زندی خواننده کشورمان خواهد بود.

اولین قسمت از سری جدید «شک مقدس» پنجشنبه 31 مرداد ماه ، از شبکه هفت سیما پخش می شود.

با چتر مهارت آموزی در شرایط مختلف می‌توانیم از خود و خانواده مراقبت کنیم.

آخرین رقابت از مرحله نهایی خانم ها در برنامه «دستپخت» امشب از شبکه یک پخش می شود.

برنامه «تهرانگرد» در سی و چهارمین قسمت خود ،طبق روال همیشگی به طبیعت اطراف شهر تهران رفته و این بار گشت و گذاری به روستای افجه و دشت هویج داشته است.

برنامه امروز «حرف حساب» امروز با موضوع رونق تولید و کارآفرینی پخش می شود.

مجموعه «بانوی سردار» به نویسندگی و کارگردانی پرویز شیخ طادی، فردا شب، پنجشنبه 31 مرداد ماه پخش نمی‌شود.

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» به بررسی عملکرد قوه قضاییه در چند ماه اخیر می‌پردازد.

بازی "پرسپولیس تهران - پارس جنوبی جم"، پنجشنبه 31 مرداد از ساعت 19 و 10 دقیقه به صورت مستقیم از شبکه سه سیما پخش می شود .

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد