امروز جمعه  15 اسفند 1399
تعداد بازدید : 272 - تاریخ خبر : 1399/11/06 - 17:37
داوران «میدون» در میدان پاسخگویی

تهیه کننده و داوران برنامه «میدون» شبکه سه سیما دوشنبه 6 بهمن در امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی رسانه ملی پاسخگوی تماس‌های مخاطبان با سامانه «162» شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، عوامل این برنامه به مدت یک ساعت پای تماس های مردم نشستند و به سوالات مردم در خصوص این برنامه و راه‌های رونق کسب و کار پاسخ دادند. بیشتر تماس های مردم به درخواست مشاوره برای راه اندازی کسب و کاار و چگونگی شرکت در این برنامه اختصاص داشت. عوامل این برنامه به طور مستقیم  در این مدت توانستند به 80تماس پاسخ دهند و 250 تماس نیز در سامانه ضبط شد تا به طور غیر مستقیم پاسخ داده شود.

تهیه کننده و داوران این برنامه پس از اتمام پاسخگویی در نشست خبری این برنامه که به صورت مجازی برگزار می‌شد به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. سید محمد حسین‌هاشمی تهیه کننده این برنامه در این نشست مطبوعاتی با بیان اینکه تلاش کردیم برنامه ای مردمی در حوزه کارآفرینی ارائه دهیم گفت: می خواستیم برنامه ای ارائه دهیم که در آن مردم بتوانند به راحتی از کسب و کارشان بگویند؛ ضمن اینکه برنامه ای درخور شأن رسانه ملی و منطبق با استانداردهای برنامه سازی و جذاب روی آنتن برود که نظر مخاطب را جلب کند.

وی افزود: ما برای ایجاد جذابیت در برنامه به جای استفاده از چهره‌های معروف از حضور کارشناسانی بهره بردیم که هر کدام در زمینه کسب و کار در کشور سرآمد هستند و در زمینه بازار کسب و کار، صادرات، تأسیس شبکه پخش محصولات، بازاریابی عرصه دیجیتال و فضای مجازی و استارتاپ ها و زمینه‌های علمی و دانشگاهی کسب و کار در کشور نمونه هستند.

هاشمی تهیه کننده از فرصت حضور و ارائه ایده های 300 کسب و کار خبر داد و تصریح کرد:خوشبختانه رویکرد این مسابقه مردمی کردن اقتصاد است و در خلال پخش این 100 قسمت 187 میلیارد تومان سرمایه گذاری مردمی ‌برای توسعه کسب و کارهای جدید انجام شده و اشتغالزایی قابل توجهی نیز به دنبال داشته است.

وی در زمینه پاسخگویی به تماس های مردمی نیز گفت: این استقبال پیش بینی می‌شد چراکه مردم همواره به دنبال مشاوره برای حل مشکلات اشتغال هستند و از روش های گوناگون تلاش می‌کنند با برنامه ارتباط برقرار کنند.

علیرضا یونچی داور برنامه « میدون» نیز این برنامه را بستر مناسب و اقدام مهمی در زمینه حمایت از کسب و کار دانست و با تأکید بر لزوم حمایت از کسب و کارهای مردمی از وزارتخانه‌های مرتبط خواست درهای وزارتخانه مطبوع خود را برای شکوفایی تولید در کشور بر روی نخبگان در زمینه تولید و کسب و کارهای مردمی‌بازبگذارند. وی پیشنهاد داد: مسئولان به طور مستقیم در این برنامه‌ها حضور یابند و از مشاوره‌های کارشناسان این حوزه استفاده کنند. یونچی از استقبال مردم از این برنامه و تأثیر آن بر کسب و کارهای تازه در اقصی نقاط کشور سخن گفت و از برنامه سازان خواست تا به جای ارائه برنامه‌های صرفا گفت و گو محور و اموزشی  در زمینه کسب و کار، در قالب های جذابی مانند مسابقه «میدون» مردم را برای یافتن راه‌های ایجاد کسب و کارهای جدید یاری دهند.

حسین مصطفی زاده داور دیگراین برنامه نیز با اشاره به تماس های مردم گفت: حس مردم درخصوص این برنامه به من انژی بیشتری برای کار داد. وی با بیان ایکه در تماس های امروز از تقاضای مشاوره برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه 20 میلیون تومان تامشاوره برای بهره وری از 40 میلیارد تجهیزات کنسرو سازی مطرح شد، افزود: بیشتر تماس ها به تشکر از برنامه و اشتیاق مردم به دانستن راه‌های ایجاد کسب و کار جدید اختصاص داشت که مایه دلگرمی‌برای سازندگان این برنامه است.

محمد امین حاج کاظمیان از جمله داوران این برنامه نیز با تأکید بر اینکه در این جنگ اقتصادی باید برنامه‌هایی که می تواند به کسب و کارهای جدید کمک کند بیشتر ساخته شود گفت: اینکه مردم برای حل مشکلات کارآفرینی خود احساس می‌کنند پناه دیگری جز این برنامه و مشاوره در آن ندارند مسئولیت ما را چند برابر می‌کند.

امیر حسین اسدی داور دیگر این برنامه نیز راه اندازی کسب وکار در این شرایط را کاری سخت توصیف کرد و گفت: برنامه «میدون» تلاش می‌کند ادبیات کسب و کار را به مردم بیاموزد و ما تلاش می‌کنیم در این برنامه تجربه خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم. وی با اشاره به اینکه در هفته روزی را به پاسخگویی و مشاوره رایگان به مردم در زمینه کسب و کار اختصاص داده است از استقبال مردم از تماس مستقیم با عوامل برنامه و تأثیر مثبت آن بر انگیزه سازندگان سخن گفت.

مینا مهرنوش از دیگر داوران این برنامه نیز با بیان مزیت های برنامه «میدون» گفت: این برنامه با شبکه سازی به ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران و متقاضیان ایجاد کسب و کار جدید کمک می‌کند. مهرنوش ایجاد انگیزه و حس امید در حوزه کسب وکار را از دیگر آثار این برنامه بر مخاطب دانست و افزود: اگاهی بخشی به مردم در زمینه چگونگی راه اندازی کسب و کار و آموزش به آن‌ها نیز از ویژگی‌های این برنامه است.     

برای دیدن گالری تصاویر اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

حدود 50 فیلم سینمایی و تلویزیونی در ژانرهای متنوع و جذاب در روز میلاد امام علی (ع) و روز پدر از شبکه های سیما پخش می شود. «بیا از گذشته حرف بزنیم (یزد)»، «غذاهای خجالت آور»، «سه ثانیه»، «دوباره زندگی»، «کارتن خواب» و «مینی بوس» 6 فیلم جدیدی هستند که این هفته روی آنتن می رود.

 

 

شبکه های سیما با تدارک بیش از 115 ساعت برنامه در ساختارهای مختلف و متنوع از جمله فیلم های سینمایی و تلویزیونی، جنگ های شاد، مسابقات، پویانمایی، مستند، سخنرانی و همچنین برقراری ارتباط زنده با مشهد مقدس، حرم حضرت معصومه (س)، کربلای معلی و نجف اشرف در شب و روز عید بزرگ 13رجب، ولادت امام علی (ع) و روز پدر، لحظاتی شاد و معنوی را پیشکش مخاطبان می کنند.

برنامه شاد، مفرح و پرمخاطب «نوروز در راه است» با محوریت تجلیل از شهروندان خدوم تهرانی، برای دومین سال متوالی از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این برنامه قرار است از شانزدهم تا بیست و پنجم اسفند 1399 هر شب ساعت 21:30 با اجرای مسعود روشن پژوه روی آنتن می رود.

معاون توسعه ورزش بانوان با ارسال نامه‌ای به سرپرست شبکه ورزش از پوشش رویدادهای ورزشی بانوان تشکر کرد.

«محاکات» با بررسی قصه ها و داستان های مخاطبان خود و پرسشگری و هدایت آن ها ، به دنبال استفاده و بهره برداری این روایت ها برای ساخت یک اثر تلویزیونی و یا نگارش ادبی است.

کارگردان، تهیه‌کننده و تعدادی از بازیگران مجموعه تلویزیونی «روزهای ابدی» امروز با حضور در واحد 162 روابط عمومی رسانه ملی پای صحبت‌های مخاطبان این سریال نشستند و پس‌ازآن در نشست خبری، از زیروبم این سریال گفتند.

«همراه»، «اسپهبد خورشید»، «صلح شکن»، «موزه» و «حکم مادری» 5 فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

دکتر شاه آبادی معاون سیما بر لزوم دقت ، هوشیاری ، تسلط مجریان و اجراهای در شان و تراز رسانه تاکید کرد.

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» از رسیدن‌ این مجموعه تلویزیونی به پاییز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت این روزها در تلاشیم کارمان در امامزاده داود تمام شود.

برنامه «روز خوش»، پنجشنبه 7 اسفندماه در صبحگاه ولادت امام علی (ع) میزبان جمعی از هنرمندان می باشد .

همزمان با اضافه شدن حمیدرضا آذرنگ به سریال «مستوران»، از اولین عکس این سریال رونمایی شد.

برنامه تلویزیونی «قرنطینه» پنجشنبه ساعت ۱۷ به مناسبت روز پدر میزبان نیما کرمی مجری تلویزیون می‌شود.

ویژه برنامه زنده «به عشق مولا» امشب و در شب میلاد امام علی (ع) از شبکه افق پخش می شود.

امشب سومین قسمت از مستند‌های پنجگانه فینالیست‌های مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت .

برنامه مدرسه تلویزیونی ایران شبکه آموزش سیما با ویژه برنامه ای به مناسبت بزرگداشت روز پدر روی آنتن می‌رود ‌.

 

در راستای تعامل و همکاری بین ارتش و رسانه ملی، جلسه مشترکی با حضور معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش، رییس سازمان تربیت بدنی ارتش و سرپرست شبکه ورزش صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» ساخته سیروس مقدم از امروز شنبه ۲۲ آذر از شبکه یک سیما پخش می شود.

نخستین جشنواره سرود «رفیق خوشبخت ما» به همت اداره تبلیغات استان تهران و با همکاری شبکه امید سیما برگزار می‌شود.

شبکه نمایش برای پاسداشت تلاش معلمان عزیز، در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون آموزش و معلمان که در همه حال، حتی شرایط جنگی و حوادث طبیعی همواره یار و مددکار جامعه بوده اند و در این روزهای کرونایی نیز به جهاد علمی و ستودنی مشغولند می پردازد.

 

برنامه «مثبت سلامت» هر روز به صورت زنده در هفت نوبت از شبکه سلامت روانه آنتن می‌شود.

برنامه «هاشور» با رویکردی طنز به نقد مسائل اجتماعی می‌پردازد.

سکانس های جنگی سریال «جشن سربرون» در شهریار تصویربرداری می شود.

با پایان مجموعه نمایشی «هفت سنگ»، سریال خاطره انگیز «کوچه اقاقیا» از شبکه نسیم پخش می شود.

برگزاری مسابقات قرآن به شیوه تلویزیونی، سبک جدیدی در اجرای مسابقات رقم زد.

محسن یزدی، مدیر شبکه مستند در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند گفت: تلویزیون خانه مستند است و حضور مستندسازان در سال‌های اخیر در تلویزیون خیلی پررنگ شده است. 

اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند عصر امروز ۱۸ آذرماه با حضور دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی، دکتر شاه آبادی معاون سیما ، یزدی مدیر شبکه مستند و جمعی از مستند سازان در مرکز همایش های رسانه ملی با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.

آیین اختتامیه جشنواره تلویزیونی مستند با حضور رئیس رسانه ملی و چند تن از مدیران صدا و سیما برگزار شد.

در آستانه هفته پژوهش ، در مراسمی از دو اثر پژوهش کاربردی درحوزه اقتصاد رسانه رونمایی شد.‌

 

مدرسه تلویزیونی ایران جدول شماره ۱۸۱ شبکه های آموزش ، چهار و قرآن و معارف سیما برای روز شنبه ۱۶ اسفند اعلام شد.

شبکه نمایش در بخش مرورآثار به فیلم هایی با کارگردانی مجید مجیدی می پردازد.

برنامه «دست در دست» جمعه 15اسفندماه میزبان امیرغفارمنش بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود.

مدرسه تلویزیونی ایران جدول شماره ۱۸۰ شبکه های آموزش ، چهار و قرآن و معارف سیما برای روز جمعه ۱۵ اسفند اعلام شد.

دکتر شاه آبادی معاون سیما بر لزوم دقت ، هوشیاری ، تسلط مجریان و اجراهای در شان و تراز رسانه تاکید کرد.

سریال «چوب خط» از امشب ۱۴ اسفند ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

 در دیدار صمیمی مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما با مدیران گروه های برنامه ساز و تهیه کنندگان شبکه به برنامه سازی امید بخش در مقابله با جنگ نرم دشمن تاکید شد

مدرسه تلویزیونی ایران جدول شماره ۱۸۰ شبکه های آموزش ، چهار و قرآن و معهرفرسیما برای  روز پنجشنبه ۱۴ اسفند اعلام شد

ازآسمان در برنامۀ این هفتۀ خود ناگفته های زندگی خلبان شهید بیرجند بیگ محمدی از ورود به دانشکدۀ همافری تا پذیرفته شدن در رشتۀ خلبانی، سفر به آمریکا و بازگشت به ایران و حضور مداوم در دفاع مقدس را بازخوانی می کند.

مستند تحلیلی – روایی " جنگ نامرئی" به کارگردانی و تهیه کنندگی ناتالی فالابلا چهارشنبه 13 اسفندماه ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود. 

دبیر شورای معارف سیما با معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.

قسمت پنجم از فصل شانزدهم برنامه «زاویه»، با اجرای دکتر عطاالله بیگدلی مجری امشب، چهارشنبه 13 اسفندماه ساعت 23 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

برنامه «انارستان» دلایل ابتلا به سینوزیت و راه های درمان آن را بررسی خواهد کرد.

برنامه تلویزیونی نردبان گفت‌وگویی متفاوت با ویکتور کوزاکفسکی، مستندساز روسی دارد. بسیاری از سینماگران او را آقای خاص مستند نام می‌برند.

احسان عابدی ، فعال محیط زیست ، در برنامه امشب فرمول درباره وضعیت جنگل های حرا که به گفته برخی به حراج گذاشت شده است، صحبت می کند.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد