مشاهده خبر

جمعه 26 آبان 1402 - 11:52:56

پیام مدیر شبکه جهانی جام جم در پی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور

حسن ملکی؛ مدیر شبکه جهانی جام جم، حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور را محکوم کرد.

0

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، 

پلیس آلمان در یک اقدام اسلام‌هراسانه ۵۴ نقطه در سراسر این کشور را برای تحقیق درباره یک مرکز اسلامی در هامبورگ مورد تفتیش قرار داده است.

دکتر حسن ملکی مدیر شبکه جهانی جام جم، در پیامی حمله پلیس آلمان به مراکز اسلامی این کشور را محکوم کرد. متن این پیام به شرح زیر است:
يورش تاسف بار پليس آلمان به مركز اسلامي هامبورگ و ده‌ها مكان ديني مرتبط با مسلمانان در اين كشور، چيزي جز ادامه پروژه اسلام هراسي و اسلام ستيزي در غرب مدعي دموكراسي، حقوق بشر و آزادي اديان نيست و كذب بودن اين ادعاها را به دنيا ثابت كرد.
اقدامي كه متاسفانه مدتي قبل در مورد مركز اسلامي انگليس نيز شاهد بوديم. مراكز اسلامي، كانون اجتماع، نيايش و عبادت مسلمانان از مليت هاي مختلف و ايرانيان خارج كشور است و چه بر اساس قواعد حقوق بين الملل و چه بر مبناي اصول انساني و اخلاقي، بايد احترام و قداست آنها حفظ شود. همزماني اين حرمت شكني،  با سرکوب خونين مردم مظلوم و زنان و كودكان بيگناه غزه، نشان از خشم حاميان رژيم صهيونيستي از مقاومت مردم فلسطين و مسلمانان اين كشور ستمديده دارد. بي شك اين اهانت بزرگ در تاریخ بشریت ثبت خواهد شد و چهره پنهان غرب را از نقاب هاي دروغين بيرون خواهد افكند. اینگونه اقدامات وحشیانه و به دور از شئون انسانيت، نه تنها از وحدت و اراده مسلمین  دنيا نخواهد کاست، بلکه بر عزم آنها نسبت به اتحاد با یکدیگر و مقابله با ظلم و استكبار جهاني خواهد افزود. 
اینجانب ضمن محکوم کردن رفتار غير انساني پليس آلمان در دخالت اهانت بار در امور ديني مسلمانان ساكن اين كشور، از همه رسانه هاي آزادي طلب  و مستقل جهان خواستار واكنش سريع و نفي رفتارهاي اسلام ستيزانه هستم.

انتهای پیام/ن

برچسب ها :

آخرین اخبار

پشت درهای بهشت با «کوی محبت» شبکه دو سریال جدید «دوشیزه اسکارت و دوک» در شبکه چهار روایت یک تشییع... ارائه تلنگری با رویکرد طنز در «سفر بخیر» «۲۳ نفر» به شبکه امید می آیند مراسم علم یراق در دزفول آخرین هفته تیر ماه و فیلم سینمایی و تلویزیونی سیما «حسینیه تهران» در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» در قاب تهران رویت «پلنگ آناتولی» در شبکه نمایش «سیکاریو» با کیفیت 4K-HDR در قاب فراتر سومین قسمت ویژه برنامه «خیابان آزادی» به روی آنتن افق «سلمان فارسی» سال ۱۴۰۵ به آنتن می رسد ناگفته های دفاع مقدس در مستند سیاسی «اتاق جنگ» «1408» در شبکه نمایش «سبز به رنگ زمرد» در قاب سه راهکارهای عملی برای زندگی سالم با محوریت طب سنتی در «انارستان» «مجلس واقعه»؛ روایتی مانا از هنر عاشورایی «تعزیه» راز خوانش انقلاب اسلامی از سوژه‌ها مستند «آشنای ناآشنا» روایتی متفاوت از زندگی حسین انصاریان «به خاطر هانیه» در شبکه دو «دنیای مخفی آریتی» و «سرایدار» امروز در قاب شبکه تهران «عاشورای دربند» در قاب شبکه تهران نخستین گفتنی های عاشورا برای تو در «کوی محبت» شبکه دو مستند «اشک» روایتی متفاوت از سوگواری بر سالار شهیدان نگاهی به قاب‌های ماندگار شهادت در مجله هنری «بوم» روایتی دیگر از وقایع ظهر عاشورا در «کوی محبت» شبکه دو «آوای شب دهم» در شبکه مستند روایتی از شهید تاسوعا از قاب شبکه افق تماشای ۵ اپیزود از «قصه های تبیان» «حاج مرزوق» روایت عزاداری های سنتی در ایران «خاطرات فراموش شده» عنوان قسمت جدید «رخ مادر» شد حسینیه‌ای به وسعت ایران در عزای حسینی شرحی بر ایثار علمدار وفا، ساقی آب و ادب در «کوی محبت» شبکه دو فینال رقابت های جذاب ویمبلدون از قاب شبکه ورزش روایت یکی از کهن‌ترین عزاداری محرم در مستند «آبی برای سقایی» «به خاطر هانیه» در شبکه نمایش همراه با مستندهای محرمی شبکه قرآن و معارف سیما سینمایی های تلویزیون در روز عزای سید و سالار شهیدان (ع) پخش سخنرانی های مذهبی با محوریت ماه محرم در قاب شبکه قرآن تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب «حسینیه تهران» نسخه سینمایی «کاتب اعظم» روی آنتن شبکه افق می‌رود شبکه تماشا منتظر است؛ «با سال تماس بگیر» قدیمی ترین تکیه تهران «تار و ترنج» اولین سکوی عرضه محصولات شعر و موسیقی سازمان صداو سیما دو انتصاب جدید در شبکه نسیم «قامت خمیده» عنوان قسمت جدید «رخ مادر» شد گنجینه نواهای عاشورایی زارع‌زاده: جشنواره تلویزیونی مستند، تلاش برای عدالت‌گستری است/ توجه ویژه به مستندهای فلسطین شرحی بر فداکاری‌ها و ایثار سالار شهیدان، حسین بن علی (ع) در «کوی محبت» شبکه دو

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها