مشاهده خبر

شنبه 12 خرداد 1403 - 13:0:52

سیمای رسانه ملی در نیمه خرداد

شبکه‌های سیما به مناسبت فرا رسیدن سی و پنجمین سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد، ویژه برنامه‌های متنوعی را در قالب ساختار های گوناگون آماده پخش کرده اند.

0

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، 

مستند، برنامه های گفت و گو محور، ترکیبی و ... از جمله ساختارهایی است که به مناسبت ایام رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و یوم الله پانزده خرداد روی آنتن شبکه های سیما می رود.

شبکه های سیما با تولید ویژه برنامه هایی در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به روایت های متنوع از حضور اقشار و رده های سنی مختلف و اقوام گوناگون ایران اسلامی در مراسم ارتحال می پردازند و مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در شبکه های اصلی پوشش داده می شود.
همچنین در برنامه های گفت و گو محور ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی خط امام (ره) تبیین و بازخوانی خواهد شد و تولیدات کوتاه جدید، فيلم ها، مستندها و سرودهای حماسی در معرفی شخصیت و مکتب امام خمینی (ره) نیز روی آنتن می رود.

 

«ایران عزیز» شبکه یک سیما در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد
ویژه برنامه «ایران عزیز» در قالب برنامه زنده از ساعت ۸:۳۰ روز چهاردهم خرداد ماه با حضور کارشناسان با موضوع رحلت امام خمینی (ره) از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. در این برنامه، سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم امام خمینی(ره) به صورت زنده پخش خواهد شد.
همچنین این برنامه در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ساعت ۱۱ با حضور شاعران و میهمانان مختلف پخش خواهد شد.
برنامه گفتگو محور و تحلیلی «جریان» دوشنبه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۰ به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
ویژه برنامه «جماران» از شنبه ۱۲ خرداد تا سه شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۳:۱۵ تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.
همچنین برنامه «طرحی برای فردا» در روزهای چهاردهم و پانزدهم ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن شبکه یک می‌رود.
مستند «۱۳ خرداد» در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.
همچنین مستندهای «عاشق خمینی» روز دوشنبه 14 خرداد ساعت ۸، «عیسی امام» سه شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۸ و «از مردستان تا خمینی» نیز سه شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ پخش خواهند شد.
برنامه «صبح بخیر ایران» نیز روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه با حال و هوای مربوط به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روی آنتن خواهد رفت.
در ادامه برنامه‌های مناسبتی شبکه یک سیما، برنامه «پلاک یک» در فواصل برنامه ها با حال و هوای ایام ارتحال امام خمینی (ره) نیز روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

 

«ایام» شبکه دو در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
مستند «مسجد کاج» به مناسبت این روزها در جدول پخش شبکه دو قرار گرفته است.
مستند «مسجد کاج» توصیف داستان ساخت مسجدی در روستایی است که میزبان حضرت امام خمینی (ره) بودند.
ویژه برنامه «ایام» نیز با حال و هوای مربوط به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد پخش می شود.

 

ویژه برنامه های شبکه سه در سالروز ارتحال امام و قیام پانزده خرداد
شبکه سه سیما در روزهای 14 و 15 خرداد برنامه های «سلام صبح بخیر»، «سیاست خارجی» و «به اضافه یک» را به طور ویژه پخش خواهد کرد.
برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» به مناسبت ارتحال امام (ره) و همچنین قیام 15 خرداد برنامه را به صورت ویژه به روی آنتن می برد که به این مناسبت، مهمان ها و کلیپ هایی خاص این ایام را پخش می کند.
برنامه «سیاست خارجی» به تهیه کنندگی خان علیزاده و برنامه «به اضافه یک» به تهیه کنندگی رضا صیادی و اجرای محمدجعفر خسروی نیز در جهت پاسداشت این ایام، مهمان ها و ویژه برنامه هایی را تدارک دیده اند.


«ماجرای» شبکه چهار در قیام 15 خرداد
برنامه «ماجرا» به مناسبت فرارسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد، در پنج قسمت از 12 تا 16 خرداد ساعت 20:30 پخش می شود. دو قسمت اول این ویژه برنامه پیرامون بازشناسی اندیشه امام خمینی (ره) در برابر جریان تحریف امام (ره) و سه قسمت دیگر گزارشی دقیقی از قیام پانزده خرداد از منظر مبارزین و حکومت پهلوی و پیوند مردم و مرجعیت در این حماسه بزرگ خواهد بود.
همچنین در روزهای یک شنبه و دوشنبه 13 و 14 خرداد ساعت 22:30 گلچینی از برنامه های پخش شده مجموعه «برسد به دست فردا» که به حضرت امام خمینی (ره)، حوزه های علمیه و قیام 15 خرداد پرداخته، از شبکه چهار پخش خواهد شد.
مستندهای «روایت رهبری»، «تشییع بزرگ» و «تا صبح» نیز در جدول پخش شبکه چهار قرار گرفته اند. «روایت رهبری» یک مستند 3 قسمتی است که در روزهای یکشنبه تا سه شنبه ساعت 19 به روی آنتن شبکه می رود و پخش آن از 13 خرداد آغاز می شود.

 

«نسیمی شو» شبکه نسیم در سوگ
ویژه برنامه «نسیمی شو» به تهیه کنندگی و اجرای پرهام عمرانی یکشنبه ۱۳ خرداد و دوشنبه ۱۴ خرداد با حضور عبدالله اسفندیاری، دکتر ناصر ابوشریف، ایران ترابی، سید احمد بهاالدینی، محمد علی خوشنویس و فضل الله فرخ ساعت ۲۱ با مخاطبان خود در این ایام همراه می‌شود تا به تبیین این دو واقعه عظیم بپردازد.
همچنین مستندهای «بازگشت» یکشنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۹، «ملاقات در مدار بسته» ساعت ۲۲، «امتحان» ساعت ۲۲:۳۰ و «سه سال سه روز» دوشنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه نسیم به روی آنتن می روند.

 

«تشییع بزرگ» در شبکه آموزش سیما
شبکه آموزش سیما در سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با پخش مستندهای «بانو قدس ایران»، «تشییع بزرگ» و «خاطرات روزهای داغ» ضمن پرداختن به ابعاد شخصیتی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی فصل‌های مهمی از تاریخ معاصر ایران را بازخوانی می‌کند.
«بانو قدس ایران» به ‌کارگردانی مصطفی رزاق کریمی پرتره‌ای از خدیجه ثقفی همسر امام خمینی (ره) است که نزدیک به ۶ دهه از زندگی خود را در کنار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران سپری کرد.
مصطفی رزاق کریمی در این فیلم از نزدیک‌ترین فرد به زندگی امام خمینی (ره) سراغ گرفته و با نگاهی موشکافانه مهم‌ترین اتفاقات زندگی ایشان را بدون کم‌وکاست روایت کرده است.
این فیلم مستند نخستین بار در یازدهمین جشنواره سینما حقیقت به نمایش درآمد و توانست جایزه بهترین فیلم این جشنواره را از آن خود کند. این مستند همچنین منتخب جشنواره‌های آسیاتک و آسیا پاسفیک نیز شده است.
همچنین شبکه آموزش سیما هم‌زمان با سالروز ارتحال امام خمینی و مراسم تشییع باشکوه امام امت در ۱۴خردادماه سال ۱۳۶۸، مستند «تشییع بزرگ» به ‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی فتاحی را نیز روی آنتن خواهد برد.
«تشییع بزرگ» روایتی متفاوت از بزرگ‌ترین تشییع پیکر یک رهبر عالی‌قدر است و جزئیات همه اتفاقاتی که در این روز رخ داده است را به تصویر کشیده است. در این اثر که مبتنی بر تصاویر آرشیوی تولید شده است، تصاویری کمتر دیده‌شده از مراسم تشییع امام خمینی (ره) در تهران و استقبال میلیونی مردم از بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی به نمایش درمی‌آید.
ازدحام جمعیت مردمی در این مراسم باعث می‌شود تا کامیون حامل پیکر امام خمینی نتواند به مسیر خود ادامه بدهد و به همین دلیل، تعدادی هلیکوپتر برای انتقال پیکر امام به بهشت زهرا وارد عمل می‌شوند.
مستند «تشییع بزرگ» دوشنبه 14 خردادماه ساعت 21 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.
مستند «خاطرات روزهای داغ» نیز پرتره ای از ابوالفضل فتحی یکی از عکاسان حضرت امام خمینی (ره) است.
در این مستند از زندگی وی گفته می شود و اینکه از نوجوانی به منزل امام در قم رفت و آمد داشته است و در جریان بسیاری از اتفاقات آن دوره قرار دارد. حرفه خانوادگی و تخصص او عکاسی است و تصاویر زیادی از امام راحل و حوادث دوران انقلاب توسط ابوالفضل فتحی به ثبت رسیده است.
مستند «خاطرات روزهای داغ» دوشنبه 14 خرداد ماه ساعت 07:00 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

 

شبکه قرآن و معارف سیما
برنامه «یاد خدا» در ایام رحلت امام (ره) و قیام 15 خرداد به بررسی اندیشه های قرآنی حضرت امام خمینی (ره) و پاسخ به شبهات ولایت فقیه می پردازد.
برنامه «آرمان» نیز با بررسی شخصیت امام (ره) از منظر مقام معظم رهبری روی آنتن می رود.
پخش مراسم سالگرد حضرت امام (ره) از مرقد مطهر ایشان و میان برنامه های مرتبط با این ایام نیز در جدول پخش این شبکه جانمایی شده است.
مستند «ایران شهر» با نگاهی به موضوع تبعید حضرت امام خمینی (ره) روز یکشنبه 13 خرداد ساعت 17 عصر و تکرار آن روز دوشنبه 14 خرداد ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما می رود.
روز دوشنبه 14 خرداد، مستند «عروج» روایتی از مردم اقلید در غم ارتحال امام خمینی (ره) ساعت 15 و «روایت وداع» مستندی از مراسم تشییع پیکر مطهر امام خمینی (ره)، ساعت 11:30 صبح از شبکه قرآن ومعارف سیما پخش می شود.
مستند «تا صبح» شرحی بر حوادث و وقایع قیام 15 خرداد، نیز روز دوشنبه 14 خرداد ساعت 17 بر روی قاب شبکه قرآن و معارف سیما قرار می گیرد.
مستند «پایان سکوت» درباره نهضت 15 خرداد و نقش امام راحل (ره) در این نهضت، هم روز جمعه 18 خرداد ساعت 22 برای علاقمندان پخش می شود.
همچنین، مستند «خطیب انقلاب» با بررسی نقش مراجع عظام در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، روز یکشنبه 13 خرداد ساعت 8 صبح بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما قرار می گیرد.
سخنرانی آیت الله جوادی آملی در خصوص قیام 15 خرداد در روز سه شنبه 15 خرداد ساعت 11:30 صبح از دیگر برنامه های شبکه قرآن ومعارف سیما است.

 

میزبانی شبکه تهران از «سید آقا» در نیمه خرداد
برنامه ترکیبی «سید آقا» با اجرای احمد شفازاده و تهیه کنندگی سید ناصر سجادی در دو قسمت ۵۰ دقیقه ای در گروه معارف شبکه تهران سیما تهیه و تولید شده است. این مستند با هدف تبیین و به تصویر کشیدن اندیشه های ناب امام خمینی (ره) برای جهانی سازی انقلاب اسلامی تهیه و تولید شده و در نیمه خرداد ماه رخ می نماید.
برنامه ترکیبی «سید آقا» در روز ۱۴ خرداد میزبان دکتر فواد ایزدی و حجت الاسلام ابوالقاسمی است تا سیر تحولات انقلاب اسلامی از ۱۴ خرداد ۱۳۴۲ تاکنون را تبیین نماید. همچنین مبحث جهانی سازی اسلام از نگاه امام خمینی (ره) و نامه رهبر انقلاب اسلامی ایران به جوانان اروپا نیز تحلیل و تبیین خواهد شد.  
رضا رفیعی، شاعر و حاج مجید شعبانی، مداح، شعر خوانی و مدیحه سرایی این برنامه ترکیبی را بر عهده دارند که از حسینیه امام رضا (ع) هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.
اما این برنامه در ۱۵ خرداد از حجت الاسلام حسینی نیشابوری مدیر کل تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و حجت الاسلام محمودی رئیس ستاد هماهنگی تبلیغات استان تهران میزبانی خواهد کرد.
محور گفتگوهای این برنامه ریشه های قیام ۱۵ خرداد است و حاج محمد نیک آریا، مداحی و محمود حسنی مقدس، شعرخوانی این برنامه را بر عهده خواهند داشت.
مستند «عیسای خمینی» به کارگردانی محسن سلیمانی روایتی از حاج عیسی، معروف به «عیسای خمینی» است. این مستند داستان عیسی جعفری، خادم روزهای حیات امام خمینی(ره) و ارتباط او با رهبر انقلاب اسلامی ایران را نقل می‌کند و دوشنبه 14 خرداد ساعت 15:50 از شبکه تهران  روانه آنتن می‌شود.
مستند پرتره «تشییع بزرگ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی فتاحی و نویسندگی محمد طه امیری دیگر تدارک این شبکه است. این مستند روایت‌گر سیر پرشور مردم در بدرقه، تشییع و تدفین پیکر مطهر حضرت امام خمینی (ره) است. تشییع بزرگ با محوریت گفت‌ وگو با خلبان‌هایی که وظیفه جابه‌جایی پیکر امام خمینی (ره) را بر عهده داشتند و نمایش تصاویر دیده نشده‌ای از روز تشییع (۱۶ خرداد ۱۳۶۸) و کابین خلبان بالگرد حامل پیکر امام (ره) تهیه شده است و دوشنبه 14 خرداد ماه ساعت 20 روانه آنتن می‌شود.
مستند «دکتر الیاسی» با موضوع بازسازی زندگیِ پزشک معالج امام خمینی (ره) و ذکر خاطرات ایشان سه شنبه 15 خرداد ماه ساعت 20  روانه آنتن می شود.
همچنین به مناسبت ۱۴ خرداد و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری، مستند «ضیاءالدین» به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی محمدرضا دهستانی سه شنبه ساعت 21 به روی آنتن می‌رود.
«ضیاءالدین» یک مستند پرتره اجتماعی ـ سیاسی است که حقایقی کمتر شنیده شده از زندگی رهبر معظم انقلاب را از دوران کودکی تا جوانی روایت می‌کند. این مستند به علاقه‌ و بهره‌مندی رهبر معظم انقلاب نسبت به تفسیر، تبیین و قرائت قرآن کریم، از کودکی تا زمان انقلاب و تمام مراحل زندگی او و نقش ایشان در ترویج قرآن کریم می‌پردازد.
اپیزودهای «کنترل»، «تنهایی»، «تا آرام گیرد»، از مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در روزهای 14 و 15 خرداد ماه روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.
همچنین دوربین گزارشی «در شهر» و «در استان» با حضور در سطح شهر و استان، مراسم های معنوی و ملی که در این دو روز تاریخی برگزار می شود را گزارش می کند و تیم برنامه ساز «در استان» با حضور در شهرستان ورامین راهپیمایی مردم انقلابی و غیور این شهر را به مناسبت سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد پوشش تصویری می دهد.

 

«جهان آرا»ی شبکه افق در سالروز رحلت رهبر انقلاب
برنامه «جهان آرا» با حضور مهمان هایی پیرامون تبیین مواضع و بیانات امام راحل درباره ویژگی های دولت اسلامی ساعت 22:00 پخش می شود.
برنامه «شهید جمهور» به صورت ویژه روی آنتن می رود.
برنامه های «به افق فلسطین» با موضوع فلسطین و مقاومت در اندیشه امام خمینی(ره) و «خونه خودتونه» با گفتگو با محافظان و یا اطرافیان امام خمینی پیرامون سلوک خانوادگی ایشان، پخش می شوند.
مستندهای «عاشق خمینی»، «فرمانده جنگ»، «پدر امت»، «ضیاء الدین» و «سر آغاز نهضت» نیز در جدول پخش شبکه افق جانمایی شده اند.

 

«آن سفر کرده» در قاب نمایش
فیلم های سینمایی «از کرخه تا راین» «آن سفر کرده» به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) یکشنبه و دوشنبه 13 و 14 خرداد ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

 

«روایت وداع» در شبکه سلامت
برنامه «روایت وداع» دوشنبه 14 خرداد ساعت 8 به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) پخش می شود. همچنین برنامه های «مادر کودک» و «ضربان» نیز منعطف با این ایام روی آنتن می رود.


ایام رحلت بنیانگذار انقلاب و 15 خرداد با شبکه مستند
مجموعه مستند «روزگار خمینی» به بررسی چگونگی شروع نهضت امام خمینی (ره) پرداخته و از شخصیت امام در این زمان و از مبارزات ایشان به روایت علیرام نورایی بیان می شود. این مستند ساعت 20 پخش می شود.
مستند «سرآغاز نهضت» دوشنبه 14 خرداد ساعت 22 روی آنتن شبکه مستند می رود. در این مستند به بررسی تاثیرات قیام ۱۵ خرداد بر روند پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته شده است.
مستند چهار قسمتی «رازهای جماران» به روایت زندگی حضرت امام خمینی (ره) و مناسبات سیاسی و فردی ایشان از زبان محافظان بیت امام (ره) در حد فاصل سال‌های ۵۷ تا ۶۸ می‌پردازد.
مستند 45 دقیقه ای «تشییع بزرگ» دوشنبه 14 خرداد ساعت 9 پخش می شود. این مستند روایتگر سیر پرشور مردم در بزرگ ترین بدرقه، تشییع و تدفین پیکر حضرت امام خمینی (ره) است.
مستند 26 دقیقه ای «روایتی از ملاقات در مدار بسته» دوشنبه 14 خرداد ساعت10:30 روی آنتن می رود. این مستند روزهای بستری شدن امام خمینی (ره) در بیمارستان از نگاه دوربین مدار بسته اتاق ایشان در این مستند به تصویر کشیده شده است.
دو قسمت از مجموعه مستند «همت» با نام های «رویای رویان» و «رزمنامه» نیز دوشنبه و سه شنبه  14 و 15 خرداد ساعت 21 پخش می شود.

 

ویژه برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) از قاب شبکه امید و کودک
فیلم های سینمایی «ژنرال» و «در امتداد خطوط» دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 خرداد ساعت 17 از شبکه امید پخش می شود.
انیمیشن های سینمایی «پا به پای آفتاب» و «مهر خاوران» دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 خرداد ساعت 10:30 پخش می شود.
مستندهای «روزگار خمینی»، «انقلاب خمینی»، «میراث پاییز»، «آن روز» و «قاب رفاقت» با موضوع امام خمینی و شهدا و قیام 15 خرداد در روزهای یکشنبه تا سه شنبه پخش خواهند شد.
کمیک موشن «ابر پهلوانان» که در هر قسمت یکی از چهره های ملی و تاثیرگذار در کشورمان را در قالب یک داستان کوتاه روایت می کند، نیز ساعت 23:45 روی آنتن می رود.
بیانات امام خمینی در موضوعات مختلف سیاسی و انقلابی در میان برنامه «امام امت» بعد از اذان ظهر پخش می شود.
همچنین میان برنامه های «به رسم امام» داستانک هایی از زندگی امام خمینی و «امام روح الله» بیانات امام خمینی در قالب گرافیکی نیز از دیگر برنامه هایی است که پخش می شود.
همچنین انیمیشن های سینمایی «فرزندان روح الله» یک شنبه 13 خرداد ساعت 20:30 و «پا به پای آفتاب» دوشنبه 14 خرداد ساعت 20:00 از شبکه کودک پخش می شود.

 

شبکه ورزش و ادای احترام به بنیانگذار انقلاب
برنامه «دوربین ورزش» که یک گزارش مستند از حضور جامعه ورزش و وزیر ورزش در مرقد امام خمینی (ره) و ادای احترام به بنیانگذار جمهوری اسلامی است، در روز دوشنبه 14 خرداد از شبکه ورزش پخش می شود.

 

ویژه برنامه های شبکه جام جم در 14 و 15 خرداد
مستند «روایت رهبری»، روایتی از وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران است. این مستند در سه قسمت روزهای دوشنبه 14 خرداد ساعت 1بامداد و 13 و سه شنبه 15 خرداد ساعت 1 بامداد به روی آنتن می رود.
برنامه «آن سوي داستان» که به معرفي كتاب هاي مختلف مي پردازد در این ایام با محوریت نوفل لوشاتو و 15 خرداد، ساعت 20:30 به روی آنتن می رود.
فیلم های تلویزیونی «مثل یک پدر» و «ستاره باران» دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 خرداد ساعت 7 صبح پخش می شود.
مستند «احیاگر قرن» که به تهیه کنندگی و کارگردانی بهروز ناصری در دفتر نمایندگی صداوسیما در بوسنی و هرزگوین ساخته شده، در خلال گفتگو با اندیشمندان و شخصیت‌های مذهبی دانشگاهی و اجتماعی به بررسی تاثیر انقلاب اسلامی و شخصیت حضرت امام خمینی (ره) در منطقه بالکان می‌پردازد، و در تاریخ 14 خرداد ساعت 1:50 از شبکه جام جم پخش می شود.
ویزه برنامه «رواق» دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 خرداد ساعت 12:15، مستند «مدرسه فیضیه» سه شنبه 15 خرداد ماه ساعت 14، مستند «هدایت الله» سه شنبه 15 خرداد ساعت 23 و پخش ویدیوهای ارسالی از ایرانیان مقیم خارج از کشور که در وصف  آفتاب جماران و خاطرات ماندگار روزهای رحلت بیان می کنند، نیز در جدول پخش این شبکه قرار دارد.
ارتباط مستقیم با حرم مطهر امام راحل و پخش سخنرانی و مصاحبه‌های مردمی در ایام 14 و 15 خرداد ماه از مهمترین برنامه‌های است که برای بینندگان جام جم پخش می‌شود.

انتهای پیام/ن

آخرین اخبار

نگاهی به قاب‌های ماندگار شهادت در مجله هنری «بوم» روایتی دیگر از وقایع ظهر عاشورا در «کوی محبت» شبکه دو «آوای شب دهم» در شبکه مستند روایتی از شهید تاسوعا از قاب شبکه افق تماشای ۵ اپیزود از «قصه های تبیان» «حاج مرزوق» روایت عزاداری های سنتی در ایران «خاطرات فراموش شده» عنوان قسمت جدید «رخ مادر» شد حسینیه‌ای به وسعت ایران در عزای حسینی شرحی بر ایثار علمدار وفا، ساقی آب و ادب در «کوی محبت» شبکه دو فینال رقابت های جذاب ویمبلدون از قاب شبکه ورزش روایت یکی از کهن‌ترین عزاداری محرم در مستند «آبی برای سقایی» «به خاطر هانیه» در شبکه نمایش همراه با مستندهای محرمی شبکه قرآن ومعارف سیما سینمایی های تلویزیون در روز عزای سید و سالار شهیدان (ع) پخش سخنرانی های مذهبی با محوریت ماه محرم در قاب شبکه قرآن تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب «حسینیه تهران» نسخه سینمایی «کاتب اعظم» روی آنتن شبکه افق می‌رود شبکه تماشا منتظر است؛ «با سال تماس بگیر» قدیمی ترین تکیه تهران «تار و ترنج» اولین سکوی عرضه محصولات شعر و موسیقی سازمان صداو سیما دو انتصاب جدید در شبکه نسیم «قامت خمیده» عنوان قسمت جدید «رخ مادر» شد گنجینه نواهای عاشورایی زارع‌زاده: جشنواره تلویزیونی مستند، تلاش برای عدالت‌گستری است/ توجه ویژه به مستندهای فلسطین شرحی بر فداکاری‌ها و ایثار سالار شهیدان، حسین بن علی (ع) در «کوی محبت» شبکه دو افق محرمی سیما «کودک شو» و کودکانه‌هایت را زندگی کن! «مسیر سبز» در شبکه نمایش پیوند اهالی کتاب و محرم در «سفیر حسین» روایت تلاقی عشق و هنر در مستند «مضطر» «قصه خورشید» در شبکه تهران «عصای دست مادر» عنوان قسمت جدید «رخ مادر» شد روایتی از یک مدافع حرم در «صدر عشق» بررسی خودروهای خودران در «پایان‌نامه» ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران روایت تلاقی عشق و ایمان در «کوی محبت» شبکه دو مروری بر عکس و فیلم‌هایی با موضوع عاشورا در تلویزیون «امتداد» به آنتن شبکه چهار بازگشت/ روایت نبردی میان سنت و مدرنیته روایتی نو از واقعه‌ای کهن در «کوی محبت» شبکه دو ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در سالروز قیام خونین گوهرشاد پخش زنده فوتسال لیگ برتر از شبکه ورزش فینال رقابت های کافا از قاب شبکه ورزش «گوهرشاد» به روی آنتن افق پخش همایش شیرخوارگان حسینی از شبکه دو مجموعه نمایشی «بزم آخر» روی آنتن شبکه دو گشت و گذار «تهرانگرد» در شهرستان ری هفته عفاف و حجاب با ویژه برنامه «خیابان آزادی» روایت شهادت یک بانو در مسجد گوهرشاد «قدمگاه خورشید» در شبکه فراتر پخش همایش شیرخوارگان حسینی از حرم عبدالعظیم حسنی (ع)

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها