امروز چهارشنبه  26 مرداد 1401
تعداد بازدید : 187 - تاریخ خبر : 1401/04/08 - 11:46
جدول پخش رنگارنگ شبکه تهران

شبکه پنج سیما، با شروع فصل تابستان ویژه برنامه های متنوع و جذابی را برای مخاطبان تدارک دیده است. این شبکه از اولین هفته تیرماه، سریال جدید داستان یک شهر را شروع به پخش کرده است و برنامه هایی نظیر «شهر امن»، «شب فیروزه ای»، «کهکشانیا»، «سلام تهران»، «پریزاد»، «شهرک رنگین کمان2»، «رنگین کمان»، «ماهرشو» و جشنواره فیلم های سینمایی را نیز در جدول پخش برنامه های تابستان خود جانمایی کرده است.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، اولین قسمت فصل سوم از مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» به تهیه کنندگی فرشید محمودی و کارگردانی محمد رضا آهنج از 4 تیرماه روی آنتن رفت.
«داستان یک شهر»، روایت تازه‌ای از تلاش ۲۶ ساله تیم برنامه ‌ساز برنامه گزارشی "در شهر" شبکه پنج سیما است و قصه از اینجا شروع می‌شود که تیم جوان و جسور برنامه درشهر با تماس مردمی برای تهیه گزارشی از تخریب و گود برداری غیر اصولی یک ساختمان راهی می شوند و ...
دانیال عبادی، هلیا امامی و امین ایمانی در این سریال در نقش گزارشگران در شهر ظاهر می شوند.
بنابراین گزارش، یوسف مرادیان، ایرج نوذری، سروش جمشیدی، علی دهکردی، عزت الله رمضانی فر، بهزاد خداویسی، امیر دژاکام، نسرین بابایی، مریم کاظمی، ایوب آقاخانی، رضا توکلی، فرشید زارعی فر، پورانداخت مهیمن، علی آهنج، فرزام ناظری، ریحانه رضی، علیرضا مهران، ساناز سماواتی، عاطفه جلالی، شقایق زمانی، رضا دودانگه، حسین عباسی، مهتاب شکریان، بهار نوحیان، علی عطایی، ایران مسعودی، حسین کریمی، پارمیس عباسی، نیوشا مدبر، دانیال ابراهیمی، شقایق بابایی و... از دیگر بازیگران این سریال هستند.
داستان یک شهر کاری از گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیماست که در فصل تابستان هر شب ساعت 19 پخش و تکرار آن 23 همان شب و 11 صبح روز بعد خواهد بود.

«شب فیروزه ای» به ورامین می رود
جنگ شبانه  کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما با اجرای ابوالفضل آقا خانی در شب های تابستان ساعت 21 تماشایی می شود. این برنامه در شب‌های گرم تابستان از شنبه تا چهارشنبه با تمرکز بر استان تهران، مهمان همشهریان و هم استانی های عزیز خواهد شد. "شب فیروزه ای" در اولین سفر خود در استان تهران به شهرستان ورامین می رود و به مدت 5 شب از 11 تا 15 تیرماه مهمان مردم خونگرم ورامین می شود.


«کهکشانیا» هم می آیند
مسابقه جذاب و زنده «کهکشانیا» در شب های تابستان از شبکه پنج سیما تماشایی خواهد شد. این مسابقه شبانگاهی، مخاطبانش را به یک رقابت زنده و برخط دعوت می کند. در رویکرد جدید این مسابقه، شاهد رقابت برخط و تلفنی مخاطبان به صورت توامان خواهیم بود. از یک سو بینندگان به کمک اپلیکیشن مسابقه و فناوری واقعیت‌افزوده در چالش‌ها رقابت می‌کنند و از سوی دیگر یک شرکت‌کننده‌ی تلفنی ضمن پاسخ دادن به سوالاتِ مجری، برای حدس رمز برنامه تلاش می‌کند. تلاش شرکت‌کننده تلفنی و افرادی که از طریق اپلیکیشن در مسابقه شرکت می‌کنند متقابلا بر هم تاثیر می‌گذارد و در حقیقت کشف رمز حاصل همکاری مشترک تمامی مخاطبان است.
علاقه‌مندان برای  شرکت در مسابقه «کهکشانیا» با ارسال عدد 5 به 10008484 و نصب اپلیکیشن اختصاصی، با کهکشانیا همراه خواهند شد.
مسابقه «کهکشانیا» به تهیه‌کنندگی بهراد رضازاده کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج است که قرار است همزمان از شبکه امید سیما نیز پخش شود.

سلام دوباره به تهرانی ها
برنامه صبحگاهی «سلام تهران» به تهیه کنندگی مشترک مازیار مهاجر و مجید شعبانی با دکوری جدید برگرفته از المانهای استان تهران به زودی در جدول پخش برنامه های تابستانی شبکه تهران قرار می گیرد. این ویژه برنامه با بخش های متنوع اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی، هنری و .... همراه صبحگاهی مخاطبان خواهد بود. سلام تهران همانند فصل گذشته با اجرای مصطفی امامی تماشایی خواهد شد و آیتم های مختلف آن را سایر مجریان اجرا خواهند کرد.

محمود رضا قدیریان راوی «شهر امن»
فصل جدید برنامه «شهر امن» دیگر برنامه گروه اجتماعی شبکه پنج سیما نیز از شنبه 4 تیرماه روزهای زوج ساعت6:30 با اجرای محمود رضا قدیریان از استودیوی پلیس پایتخت روی آنتن رفته است. برنامه شهرامن با هدف آگاهی بخشی و  بهبود رفتارهای ترافیکی شهروندان، اطلاع رسانی و نمایش وضعیت ترافیکی شهر تهران در ساعات اولیه صبح تقدیم نگاه مخاطبان می شود.  

در تابستان ماهر شوید
ویژه برنامه «ماهر شو» کاری از گروه تهران و شهروندی به تهیه کنندگی صادق شمسایی با موضوع کسب مهارت در مشاغل مختلف در فصل تابستان از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
از آنجایی که یکی از ملزومات مهم اشتغال مهارت است و ارتقای مهارتهای فنی، هنری و علمی می تواند پیامدهای مثبتی در اشتغال داشته باشد، ماهر شو در هر قسمت از برنامه یک مهارت را معرفی می کند. در این برنامه به مخاطبان گفته می شود که مهارت را دقیقا از کجا شروع کنیم؟
همچنین «ماهر شو» با بخش های مختلفی همچون گفتگو با کارشناس حوزه کسب و کار، معرفی کار آفرین، پخش یک مستند از یک کارگاه مهارتی، نمایش انیمیشن های جذاب و... قصد دارد دانش و مهارت کافی را درباره یک شغل به مخاطب مطرح و معرفی نماید.

طعم شیرین فرزند آوری به روایت «پریزاد»
مستند ترکیبی «پریزاد» به تهیه کنندگی و اجرای المیرا سماواتی و کارگردانی میثم محبیان مهر در فصل تابستان از قاب شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
 فصل دوم «پریزاد» با رویکرد تشویق به فرزند آوری و تجربه حس پدر و مادر شدن میزبان 26 خانواده یا زوج هایی خواهد بود که وجه اشتراک همه آنها نداشتن فرزند بوده و سالها تلاش، سختی و مشقت برای فرزند دار شدن است.
«پریزاد» در این فصل تلاش می کند، تلخ و شیرین های فرزندآوری این زوج ها را با وجود امید و توکل به خدا تصویر نماید.
این برنامه آیتم های مختلفی مثل: تخصصی پزشکی زنان، روانشناسی کودک، زوج درمانی و... دارد.  مستند «پریزاد» کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیماست که در تابستان 1401 تماشایی می شود.

ساکنان جدید «شهرک رنگین کمان 2» در تابستان   
برنامه «شهرک رنگین کمان 2» به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم وطن پور دیگر برنامه گروه کودک و خانواده به زودی از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه کودکان و نوجوان می شود.
این برنامه در 52 قسمت در ساختار نمایشی - ترکیبی با شخصیت های واقعی و عروسکی برای گروه سنی کودک و نوجوان طراحی و تولید شده است.
«شهرک رنگین کمان 2» قصد دارد تا به مخاطبان برنامه یعنی کودکان و نوجوانان در قالب نمایش و طنز مهارتهای زندگی با محوریت زندگی شهروندی و تعاملات اجتماعی را آموزش دهد.
نکته مشترکی که در تمامی موضوعات برنامه مورد توجه قرار گرفته، «امید»، «زندگی شاد» و «مهارت حل تعارض» است.
فضای دکور«شهرک رنگین کمان 2» یک شهرک فانتزی و رنگارنگ است که اهالی آن، گاهی با مشکلاتی مواجه می شوند که آن را با همفکری حل می کنند. همچنین گاهی اهالی شهرک، با مهمانی هایی خارج از شهرک روبه رو می شوند که قصه های جدید را شکل می دهند. این مهمان ها شخصیتهای معروف با تخصص های مختلفی هستند که بیشتر بچه ها و بزرگترها آنها را می شناسند.

فرهنگسراها میزبان «رنگین کمانی ها» می شود
برنامه قدیمی و پرمخاطب «رنگین کمان» در فصل تابستان روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه حوالی ساعت 15:20 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود. این برنامه روزهای چهارشنبه با ورود شخصیت جدید به اسم" ننه گلناز" مفاهیم دینی را به کودکان و نوجوانان آموزش می دهد و روزهای پنج شنبه نیز به معرفی کتاب و آموزش مهارت های زندگی بصورت موزیکال روی آورده است. رنگین کمان همچنین روزهای جمعه هر هفته به فرهنگسرای های مختلف شهر تهران می رود و با حضور خانواده های تهرانی برنامه ای شاد و جذاب را نمایش می دهد.

جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی
با شروع فصل تابستان تامین برنامه شبکه پنج سیما هرشب بعد از ساعت 24 یک اثر سینمایی از سینمای ایران و جهان را تقدیم نگاه مخاطبان می کند. در هفته جاری آثاری چون: یاس های وحشی، صدای سکوت، جان سخت 4 و... پخش خواهد شد.
یادآور می شود سایر برنامه های شبکه مثل: «به خانه بر می گردیم»، «تهران بیست»، «ورزشگاه»، «دست خط»، «تا نیایش»، «رمز موفقیت»، «همکار من» و ... همانند گذشته در فصل تابستان نیز تماشایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

سریال های جدید «راز ناتمام» و «بی نشان» از شبکه های یک و سه روی آنتن می روند.

مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شبکه افق با حضور معاون سیما، مدیران شبکه ها و رییس سازمان اوج برگزار شد.

ویژه برنامه «مزد اخلاص» روایت حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل شهید همدانی است که به فاصله چند روز بعد از شهادت انجام شده است. 

در روزهای پایانی این هفته با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید؛ «میراث یک پدر»، «اسب رویایی»، «گروگان سرسخت» و «پزشکی سیاه» فیلم های جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکه های سیما دیدنی می شوند.

مجموعه تلویزیونی «راز ناتمام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی با مضمونی تاریخی‌سیاسی از شنبه ۲۲مردادماه روانه آنتن شبکه یک سیما می‌شود.

مسابقه جذاب و هیجان انگیز «کهکشانیا» (نسخه جدید مسابقه بزرگ کهکشان) هر شب ساعت ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه پنج سیما و شبکه امید خواهد رفت. این مسابقه شبانگاهی که مبتنی بر اپلیکیشن (برنامه کاربردی) است مخاطبانش را به یک رقابت زنده و برخط دعوت می کند.

انیمیشن «۱۸ تحت تعقیب» که داستانی واقعی از مبارزات روزمره مردم فلسطین در جریان انتفاضه اول را به تصویر می‌کشد ساعت ۱۸:۰۰ چهارشنبه ۱۹ مرداد از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

مرکز پویانمایی صبا با مشارکت نیروهای مسلح ساخت حدود 100 قسمت انیمیشن را درباره صد عملیات دفاع مقدس در دستور کار دارد.

معاون سیما تصریح کرد: شبکه تهران باید با رویکرد شبکه استانى و نیازسنجی و مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى را در گستره استان تهران ارائه کند.

شبکه تماشا برای مخاطبان خود در تابستان دو سریال «تا ثریا» و «افرا» را تدارک دیده است.

جلسه مشترک مدیر کل دفتر رسانه های آموزش ترویجی وزارت جهاد کشاورزی با مدیر گروه مهارت های تخصصی و عمومی شبکه آموزش برگزار شد .

ضبط سری جدید مسابقه «آب و آتش» آغاز شده که شهریور ماه از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

جلسه هم اندیشی و هم افزایی شبکه سلامت سیما و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

مدیر شبکه‌یک در بازدید از «پژوهشگاه رویان» و در دیدار با مسوولان آن مجموعه، از انتخاب «شعار جدید» شبکه‌یک، تولید دو برنامه جدید «رویان» و «پارسا» و تشکیل کارگروه «پیشرفت» در شبکه یک سیما خبر داد.

 مراسم عزاداری ایرانیان مقیم خارج از شبکه جام جم پخش می شود.

 

اولین تیزر سریال «بی‌نشان» به نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه، کارگردانی راما قویدل و تهیه‌کنندگی  مرتضی رزاق‌کریمی رونمایی شد.

فصل جدید برنامه تلویزیونی «مامان‌ها» محصول مشترک گروه اجتماعی شبکه سه سیما و سازمان سینمایی سوره حوزه هنری، از هفته آخر مردادماه روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

شبکه دو سیما از امروز شنبه ۱۵ مرداد تله‌تئاتر «دروازه ساعات» را برای علاقمندان به مجموعه‌های نمایشی در جدول پخش برنامه‌های خود قرار می‌دهد.

شبکه چهار سیما به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ، شنبه و یکشنبه شب «سوره» را ویژه روی آنتن می برد.

سری چهارم برنامه «نشان ارادت» به تهیه کنندگی پویان هدایتی به زودی روی آنتن شبکه دو می رود.

 

به دنبال بستری شدن دوباره محمد کاسبی بازیگر باسابقه کشورمان در بیمارستان، معاون سیما به عیادت وی رفت.

برنامه جهان آرا با موضوع بررسی نوشته هتاکانه میرحسین موسوی برابر دیدگان مخاطبین قرار گرفت.

برنامه «تهران ۲۰» امشب (سه‌شنبه ۲۵ مرداد ماه) میزبان رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران خواهد بود.

مستند «بی حجابی اجباری‏» به کارگردانی مهدی عشقی رضوانی و تهیه کنندگی محمدمهدی خالقی‏‏‏, امشب ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

برنامه «تهران 20» بیست و چهارم مرداد ماه، با حضور دکتر" ولی اسماعیلی" نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تشریح اقدامات صورت گرفته در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پرداخت.

این برنامه با موضوع نقد انسان گرایی غرب مدرن به روی آنتن می رود.

برنامه صبح پارسی فردا با حضور آزاده جانباز، سرهنگ مجتبی جعفری روی آنتن می‌رود.

مجموعه مستند دو قسمتی «ارقام» سه شنبه 25 مرداد و چهارشنبه  26مرداد ساعت ۲۲، از شبکه چهار سیما پخش می شود.

برنامه این هفته «بدون مرز» که امروز سه‌شنبه 25 مرداد حوالی ساعت 17:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود به ناکامی رژیم صهیونیستی در حملات اخیر به نوار غزه و درگیری‌های حزبی در رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

مدیرکل بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی در برنامه ی این هفته ی مشاور شبکه ی جام جم اعلام کرد؛ اتباع ایرانی ساکن خارج کشور که فاقد پوشش بیمه ای هستند؛ در صورت تمایل می توانند از مجموعه ی خدمات بیمه و بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی استفاده کنند.

ماجرای به دنیا آمدن پیروز، توله یوز سالم ایرانی از زبان فعال محیط زیست در شب نشینی مطرح شد.

«رویای نیروی سوم» تولید جدید شبکه مستند به کارگردانی داود کاظمی روایتی متفاوت از یک رویای واهی است که 26 تا 28 مرداد به مناسبت سالگرد کودتای 28 مرداد 1332 پخش می‌شود.

معاون سیما تصریح کرد: شبکه تهران باید با رویکرد شبکه استانى و نیازسنجی و مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى را در گستره استان تهران ارائه کند.

مدیر شبکه جام جم و استاندار خراسان شمالی در نشستی مشترک، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مدیر شبکه‌یک در بازدید از «پژوهشگاه رویان» و در دیدار با مسوولان آن مجموعه، از انتخاب «شعار جدید» شبکه‌یک، تولید دو برنامه جدید «رویان» و «پارسا» و تشکیل کارگروه «پیشرفت» در شبکه یک سیما خبر داد.

طراحی و اجرا توسط رسانه های نوین سیما