مشاهده خبر

یک شنبه 27 خرداد 1403 - 10:10:3

بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

میزگردها، مناظره ها و برنامه های تبلیغاتی 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری از شبکه های دیگر تلویزیون بازپخش می شوند.

0

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، 

به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات سیما، برنامه «بامردم»، «میزگرد اقتصادی»، «میزگرد فرهنگی»، «میزگرد سیاسی» و مستندهای یک و دو نامزدها که از شبکه یک، دو و سه روی آنتن رفته بود، از دیگر شبکه های سیما نیز بازپخش می شوند.

«میزگرد فرهنگی» قالیباف، قاضی زاده، جلیلی، زاکانی، پورمحمدی و پزشکیان از جمعه 25 خرداد تا پنج شنبه 31 خرداد ساعت 9:30 و برنامه «با مردم» با حضور قاضی زاده، جلیلی، پورمحمدی، زاکانی، پزشکیان و قالیباف از جمعه 1 تیر تا چهارشنبه 6 تیر ساعت 17:30 از شبکه چهار پخش می شود.

برنامه «با مردم» با حضور قاضی زاده، جلیلی، پورمحمدی، زاکانی، پزشکیان و قالیباف از جمعه 25 خرداد تا چهارشنبه 30 خرداد ساعت 8:00 صبح از شبکه قرآن روی آنتن می رود.

شبکه های مستند و آموزش نیز دو سری مستند از 6 نامزد ریاست جمهوری را بازپخش می کنند. شبکه مستند دوشنبه 28 خرداد مستندهای پورمحمدی و قاضی زاده، چهارشنبه 30 خرداد مستند یک پزشکیان و جلیلی و پنج شنبه 31 خرداد مستند یک قالیباف و زاکانی را در دو ساعت 11:30 و 12:30 پخش می کند.

همچنین مستند دو قالیباف، زاکانی و پورمحمدی در روز یک شنبه 3 تیر و مستندهای پزشکیان، جلیلی و قاضی زاده در روز دوشنبه 4 تیر در 3 ساعت 11:30، 12:30 و 13:00 از شبکه مستند بازپخش می شود.

شبکه آموزش نیز در روز سه شنبه 29 خرداد مستند یک پورمحمدی و قاضی زاده و جمعه 1 تیر، مستند یک پزشکیان و جلیلی و شنبه 2 تیر و مستند یک قالیباف و زاکانی را در دو ساعت 11:30 و 12:30 پخش می کند.

مستندهای دو قالیباف، زاکانی و پورمحمدی در روز سه شنبه 5 تیر و مستندهای پزشکیان، جلیلی و قاضی زاده در روز چهارشنبه 6 تیر در 3 ساعت 11:30، 12:30 و 14:00 از شبکه آموزش پخش می شود.

«میزگرد اقتصادی» پزشکیان، قالیباف، قاضی زاده، جلیلی، زاکانی و پورمحمدی از جمعه 25 خرداد تا پنج شنبه 31 خرداد ساعت 8:30 نیز از شبکه آموزش بازپخش می شود.

شبکه افق نیز «میزگرد سیاسی» پورمحمدی، جلیلی، زاکانی، قالیباف، پزشکیان و قاضی زاده را از جمعه 25 خرداد تا پنج شنبه 31 خرداد ساعت 12:00 بازپخش می کند.

شبکه تهران نیز برنامه «با مردم» قاضی زاده، جلیلی، پورمحمدی، زاکانی، پزشکیان و قالیباف را از سه شنبه 22 خرداد تا یک شنبه 27 خرداد ساعت 15:50 بازپخش می کند. «میزگرد فرهنگی» قالیباف، قاضی زاده، جلیلی، زاکانی، پورمحمدی و پزشکیان از جمعه 25 خرداد تا پنج شنبه 31 خرداد روی آنتن شبکه تهران می رود.

برنامه «با مردم» قاضی زاده، جلیلی، پورمحمدی، زاکانی، پزشکیان و قالیباف از شبکه های جام جم 1، 2 و 3 ساعت 19:00، 04:00 و 11:30 از پنج شنبه 24 خرداد تا سه شنبه 29 خرداد پخش می شود.

مستند یک پورمحمدی و قاضی زاده، سه شنبه 29 خرداد، مستند یک پزشکیان و جلیلی جمعه 1 تیر و شنبه 2 تیر مستند یک قالیباف و زاکانی در دو ساعت 16:30 و 17:00 از شبکه جام جم 1، 01:30 و 02:00 از جام جم 2 و 8:30 و 9 از شبکه جام جم 3 پخش می شود.

همچنین مستند دو قالیباف، زاکانی و پورمحمدی در روز سه شنبه 5 تیر و مستندهای پزشکیان، جلیلی و قاضی زاده در روز چهارشنبه 6 تیر ساعت 16:30، 17:00 و 17:30 از جام 1، 1:30، 02:00 و 02:30 از جام جم 2 و 8:30، 9:00 و 9:30 از جام جم 3 پخش می شود.

«میزگرد سیاسی» پورمحمدی، جلیلی، زاکانی، قالیباف، پزشکیان و قاضی زاده از شنبه 26 خرداد تا جمعه 1 تیر جز روز سه شنبه 30 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم 1، «میزگرد اقتصادی» پزشکیان، قالیباف، قاضی زاده، جلیلی، زاکانی و پورمحمدی از شنبه 26 خرداد تا جمعه 1 تیر ساعت 10:00 از شبکه جام جم 2 و «میزگرد فرهنگی» قالیباف، قاضی زاده، جلیلی، زاکانی، پورمحمدی و پزشکیان از جمعه 25 خرداد تا پنج شنبه 31 خرداد ساعت 17:00 از شبکه جام جم 3  بازپخش می شود.

انتهای پیام/ن

آخرین اخبار

«دهکده المپیک» شبکه ورزش در المپیک ۲۰۲۴ پاریس «تازه نفس» با روایتی از نخبه قرآنی ایران مستندهای جذاب ورزشی در قاب شبکه امید مدیر جدید تامین برنامه شبکه تهران سیما معارفه شد آغاز فصل چهارم بخش خبری «دی بی سی» فارسی از شبکه دو سیما آخر هفته گرم تابستانی با همراهی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «دوربین ۷» راوی رویدادهای آموزشی، علمی و فن آوری روز تشییع پیکر سعید راد بازیگر پیشکسوت بررسی دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه بهداشت داستان های تربیتی و آموزشی «باغ قصه ها» برای خردسالان هم نویسی داستان انقلاب از قاب شبکه تهران کیک بوکسینگ بانوان در چادرهای عشایری «آوای وحش» با کیفیت 4K-HDR در قاب فراتر برداشت «شبدر» در شبکه نمایش «کار خونه» با حضور بانویی کارآفرین از استان خراسان شمالی عدم همکاری مجری احضار شده به دستگاه قضایی با رسانه ملی پوشش مسابقات المپیک ۲۰۲۴ پاریس از شبکه سه زارع زاده: بستری برای ارتباط بی واسطه مستندسازان با حامیان مالی فراهم شده است قدردانی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت خارجه از شبکه جام جم پخش زنده قرعه کشی لیگ برتر در شبکه ورزش مهمانان این قسمت «۲۳۲ روز دور دنیا» مردمانی از اراک پخش ویژه برنامه «کوی محبت» در رثای سیدالساجدین (ع) فصل جدید «دکتر سلام» متفاوت تر از قبل به قاب تلویزیون می‌آید به‌ زودی فیلمبرداری فصل دوم «سلمان فارسی» آغاز می‌شود/ فصل اول «سلمان فارسی» سال ۱۴۰۵ به آنتن می رسد آموزش و ادب پارسی محور اصلی برنامه های «مثبت آموزش» و « تار و ترنج» سرپرست جدید امور مالی شبکه امید معرفی شد «سال خشونت بار» در شبکه نمایش سرپرست جدید پخش شبکه ورزش سیما معارفه شد برای «چهارگاه» اتمسفری موسیقایی و عاشورایی خلق کردیم پخش «دوئل» علیرضا حیدری و کورتانیدزه از شبکه ورزش قشون‌کشی «بوچ کسیدی و گروه خشن» به شبکه سه خانواده خلبان «پرواز اردیبهشت» به شبکه دو می آیند مراسم یادبود سومین روز درگذشت سعید راد پیام تسلیت معاون سیما در پی درگذشت سعید راد فقدان هنرمندی توانا و محبوب «فرزند کبیر کوه»، روایتی از شهید هسته‌ای در شبکه افق سیما فیلم سینمایی «ساعت به وقت صفر» در قاب نمایش مستند «مرد یخی» امشب روی آنتن می‌رود/ روایتی از زندگی برادران گرایی «با کربلا» روایتگر قصه هیئت‌های دانش آموزی نمایندگان استان البرز مهمان قسمت جدید «۲۳۲ روز دور دنیا» جزییات مراسم تشییع و خاکسپاری زنده یاد سعید راد بازدید مدیر شبکه تهران از برنامه «قصه خورشید» روایتی از پیشرفت ایران در «چالش مسابقه خانه» شبکه یک سیما فیلم سینمایی «هناس» روی آنتن نمایش مرور نقش آفرینی های زنده یاد سعید راد روی آنتن شبکه نسیم «رسم عاشقی» در مهدیشهر سعید راد درگذشت مستند «ایستاده با گرگ» در روسیه به نمایش در می‌آید سفر هزار و یک داستان با فصل دوم «سندباد» یک «بابای دردسرساز» به شبکه تهران رفت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها